Autori Tema: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?  (Lexuar 14788 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Me: Maj 15, 2009, 09:29:28 MD »
Kristianoja se e meriton.edh mssi por me shume kristianoja [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #1 Me: Maj 15, 2009, 09:34:12 MD »
Kristianoja se e meriton.edh mssi por me shume kristianoja [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
VOTOJE  ;)
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #2 Me: Maj 16, 2009, 06:41:39 MD »
Christiano Ronaldon kom pas rastin ta shoh ne Tv edhe pse se percjeell aq Futbollin dhe me pelqen si tip i bukur ish edhe mir po luante.Shkaku tij shikova lojen deri ne fund
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë valmoo

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #3 Me: Maj 18, 2009, 10:32:46 PD »
Lionel Messi .. abnormaly player

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #4 Me: Maj 25, 2009, 05:29:51 MD »
 Ronaldo THE BEST ..e adhuroj kte futbollist. shkathtesin e kembeve dhe  te mendjes   se kan shum futbollist. Prandaj mos u kruani shum ne krahasime, sepse Ronaldo ja merr ne kthes t'gjithve ;D eshte histori  ne vete Ronaldo .

Jashtë Linjë fissi01

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 80
 • Popullariteti: 1
 • fIssI
  • fissi01
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #5 Me: Gusht 09, 2009, 11:44:17 PD »
Eiiiiiii
Qfar pyetje
Po kuptohet se messi 100x ma i mir
Kristiano nuk di me lujt bre
Veq vrapon si kali

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #6 Me: Gusht 29, 2009, 06:16:29 MD »
padyshim mssi dhe jo pordho ronados
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #7 Me: Gusht 29, 2009, 06:32:12 MD »
unaaaaaaaaa
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #8 Me: Tetor 23, 2009, 03:19:44 MD »
Messi dhuron spektalel mendon per grupin   Ronaldo eshte individualist
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë bebygirl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 213
 • Popullariteti: 8
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #9 Me: Tetor 29, 2009, 08:11:47 MD »
100 % ronaldo :P
?? ma mir jeta ime pa ty ??

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #10 Me: Tetor 29, 2009, 09:56:22 MD »
 [bravo]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #11 Me: Tetor 31, 2009, 12:48:38 PD »
Ti do te dish kush luan me mire apo kush eshte me i mire?.  [mrgreen]

La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #12 Me: Tetor 31, 2009, 01:18:26 PD »
Ti do te dish kush luan me mire apo kush eshte me i mire?.  [mrgreen]ti shkruj kush lun ma mire une shkruj kush eshte ma i mire...ndahen punet ketu
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 04, 2009, 02:28:19 PD »

Kristiano nuk di me lujt bre
Veq vrapon si kali
ik vrapo ti si cjapi e kasapi t;D

Jashtë Linjë AMANDA 22

 • FOREVER TOGETHER
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 88
 • Popullariteti: 5
 • ALWAYS IN MY LITTLE HEART!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #14 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:25:55 MD »
PA DYSHIM CRISTIANO RONALDO
AI ESHTE ME I MIRI!
E ADHUROJ KET FUTBOLLIST!
Mos Ndalo Duke Kerkuar Ate Qe Do Mund Te Perfundosh Duke Dashur Ate Qe e Gjen!