Forumi Nastradini

Bota e Sportit => Futbolli => Tema është filluar nga: juventini piero ne Maj 15, 2009, 09:29:28 MD

Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: juventini piero ne Maj 15, 2009, 09:29:28 MD
Kristianoja se e meriton.edh mssi por me shume kristianoja [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Maj 15, 2009, 09:34:12 MD
Kristianoja se e meriton.edh mssi por me shume kristianoja [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
VOTOJE  ;)
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 16, 2009, 06:41:39 MD
Christiano Ronaldon kom pas rastin ta shoh ne Tv edhe pse se percjeell aq Futbollin dhe me pelqen si tip i bukur ish edhe mir po luante.Shkaku tij shikova lojen deri ne fund
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: valmoo ne Maj 18, 2009, 10:32:46 PD
Lionel Messi .. abnormaly player
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: *Bleri* ne Maj 25, 2009, 05:29:51 MD
 Ronaldo THE BEST ..e adhuroj kte futbollist. shkathtesin e kembeve dhe  te mendjes   se kan shum futbollist. Prandaj mos u kruani shum ne krahasime, sepse Ronaldo ja merr ne kthes t'gjithve ;D eshte histori  ne vete Ronaldo .
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: fissi01 ne Gusht 09, 2009, 11:44:17 PD
Eiiiiiii
Qfar pyetje
Po kuptohet se messi 100x ma i mir
Kristiano nuk di me lujt bre
Veq vrapon si kali
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ORIAL ne Gusht 29, 2009, 06:16:29 MD
padyshim mssi dhe jo pordho ronados
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: cuore_dei_angeli ne Gusht 29, 2009, 06:32:12 MD
unaaaaaaaaa
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Yahel ne Tetor 23, 2009, 03:19:44 MD
Messi dhuron spektalel mendon per grupin   Ronaldo eshte individualist
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: bebygirl ne Tetor 29, 2009, 08:11:47 MD
100 % ronaldo :P
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Fan ne Tetor 29, 2009, 09:56:22 MD
 [bravo]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: *Eric* ne Tetor 31, 2009, 12:48:38 PD
Ti do te dish kush luan me mire apo kush eshte me i mire?.  [mrgreen]

Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Fan ne Tetor 31, 2009, 01:18:26 PD
Ti do te dish kush luan me mire apo kush eshte me i mire?.  [mrgreen]ti shkruj kush lun ma mire une shkruj kush eshte ma i mire...ndahen punet ketu
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: *Bleri* ne Nëntor 04, 2009, 02:28:19 PD

Kristiano nuk di me lujt bre
Veq vrapon si kali
ik vrapo ti si cjapi e kasapi t;D
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: AMANDA 22 ne Dhjetor 01, 2009, 02:25:55 MD
PA DYSHIM CRISTIANO RONALDO
AI ESHTE ME I MIRI!
E ADHUROJ KET FUTBOLLIST!
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: borziloku ne Dhjetor 02, 2009, 01:22:28 MD
nga pamja e jashtme eshte kristianio ronaldo ndersa si futbolliste messi  mori topin e arte si futobollisti me i mire i vitte te ketij viti
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: *Bleri* ne Dhjetor 02, 2009, 01:25:48 MD
C.Ronaldos ja kishin propozuar per se 2-ti her te marri "topin e arte", mirepo ai kishte then se tani duhet te lejoj dhe dike tjeter te gezohet por si une! Kam plane me te mira se TOpi arte ..citoj Ronaldon Blerinda ;D
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Mistrece ne Dhjetor 02, 2009, 01:27:32 MD
Mua ky C. Ronaldo me duket pak fare gay.  [rolleyes1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: borziloku ne Dhjetor 02, 2009, 01:28:06 MD
C.Ronaldos ja kishin propozuar per se 2-ti her te marri "topin e arte", mirepo ai kishte then se tani duhet te lejoj dhe dike tjeter te gezohet por si une! Kam plane me te mira se TOpi arte ..citoj Ronaldon Blerinda ;D
zonjush bleri para dy vjetesh  mesi zuri vendin e trete vjet te dytin dhe sivjet te parin ..............ore tani me kej  je ti me realin apo me united
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: *Bleri* ne Dhjetor 02, 2009, 01:30:47 MD
me Real Madrid ;D
iki nga shkon ronaldo looool
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: cikirrushja ne Prill 10, 2010, 09:42:23 MD
PER MENDIMIN TIM ASNJERI PREJ TYRE SJAN TE MIRE TE DYT NE KANT TE BORLLOGIT I KISHA GJUJT MOS MA MERRNI PER TE KEQE AMA SI PELQEJ HIQ
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: BOHAN ne Prill 28, 2010, 04:18:57 MD
Ska nevoje per fjale  ;D
(http://9gag.com/photo/7549_full.jpg)
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Prill 28, 2010, 04:20:45 MD
skam lidhje me sport mirpo nga pamja esht Cristiano Ronaldo e kur esht i bukur esht edhe lojtar ma i mir keshtu mamerr mendja  [mrgreen]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Prill 28, 2010, 04:21:33 MD
(http://2.bp.blogspot.com/_ecQlHN2kZRA/SXUl6vyUj_I/AAAAAAAADG4/fO2rqk3EfHI/s400/no%2520meio%2520blog.jpg)
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: BOHAN ne Prill 28, 2010, 04:22:49 MD
Kjo e sotmja eshte ndeshje epike.  [bigok]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: al-kapone ne Prill 28, 2010, 04:23:49 MD
ajo dihet qe eshte MESI
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: vissi_kaze ne Maj 03, 2010, 10:54:21 MD
skam lidhje me sport mirpo nga pamja esht Cristiano Ronaldo e kur esht i bukur esht edhe lojtar ma i mir keshtu mamerr mendja  [mrgreen]

o nastre po ca lidhje ka pamja me topin  [blinkyeye], ndoshta me topet po (http://1.bp.blogspot.com/_e9zx813p3sw/SP7Lg4alXVI/AAAAAAAAC6U/cUPNqx3NFcU/s400/Painted+Soccer+Girl+(5).jpg)

mesi thjesht osh nona
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Minatori ne Maj 04, 2010, 03:31:59 PD
Messi, pa asnje lloj hezitimi!
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Qershor 12, 2010, 11:03:22 PD
messi e poshte  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: qapkeni ne Qershor 12, 2010, 11:04:12 PD
me i kompletuar do te thosha qe eshte mesi edhe si njeri
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: trimi4t ne Qershor 30, 2010, 09:09:47 MD
                                   No Comment   [grin1]

(http://l.yimg.com/a/i/ww/news/2010/06/30/ronaldo-pd.jpg)

 [rlmao]        [rlmao]             [rlmao]  <muskul>      [rlmao]         ;)
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 02:23:54 PD
K.Ronaldo eshte me i bukur po vetem aq  [flirt]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 08:45:20 PD
 <fresk> <fresk> <fresk> <fresk>  <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>
(http://1.bp.blogspot.com/_vMzSFyWQj_w/SsYWCUKPG3I/AAAAAAAACS0/JiFq3Ji7VSM/s400/Cristiano+Ronaldo+New+haircut+Styles+in+2010.jpg)
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 09:39:34 PD
<fresk> <fresk> <fresk> <fresk>  <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>
(http://1.bp.blogspot.com/_vMzSFyWQj_w/SsYWCUKPG3I/AAAAAAAACS0/JiFq3Ji7VSM/s400/Cristiano+Ronaldo+New+haircut+Styles+in+2010.jpg)

Leshe e kap ndonjehere topin ky  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 09:41:00 PD
topin dhe fikun leshe te dyja [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 09:48:07 PD
topin dhe fikun leshe te dyja [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ai ka harruar ca forme ka topi  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 10:00:22 PD
leshe eshte cfryre topi se e ka gjuajtur shume
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 10:05:37 PD
leshe eshte cfryre topi se e ka gjuajtur shume
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Lere se desh bera postim me pulle te kueqe  [nailbitting] [nailbitting] [nailbitting] [nailbitting]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 10:14:24 PD
hec mi ta rimuvim temen ke zona e doktorrit [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:04:39 MD
hec mi ta rimuvim temen ke zona e doktorrit [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jo se na treheqin veshin pastaj  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:12:39 MD
he mi se i eshte cfry topi cunit apo ta lejm sakat per gjithe jeten [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:13:12 MD
he mi se i eshte cfry topi cunit apo ta lejm sakat per gjithe jeten [rlmao] [rlmao]
Fryja mi la fryja se gjynaf  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:14:31 MD
spranon mi  se e i thashe une por me tha i zoti e nxjerr vete gomarin nga balta [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:15:39 MD
spranon mi  se e i thashe une por me tha i zoti e nxjerr vete gomarin nga balta [rlmao] [rlmao]
I pelqeka puna krahut me duket  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:16:35 MD
po mi po po eshte lodh i shkreti i kan dal kockat  si sapun 15 leksh
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:17:39 MD
po mi po po eshte lodh i shkreti i kan dal kockat  si sapun 15 leksh
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Po lere se mbase  i japin nje dore shoket  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:19:12 MD
spranon mi dreqi eshte edhe kokeforte

thot bej gjithcka me forcat e mia
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:19:49 MD
spranon mi dreqi eshte edhe kokeforte

thot bej gjithcka me forcat e mia
[rlmao] [rlmao] [rlmao]
mos genje se nga shoket pranon ai  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: zooi ne Korrik 01, 2010, 12:24:56 MD
une jam me emire se kto te 2  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:26:06 MD
une jam me emire se kto te 2  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
lol un as nuk e krahasoj veten me kto se bie posht  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:26:57 MD
mos me shitni pordhe mua se une jam maradona [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: zooi ne Korrik 01, 2010, 12:27:44 MD
une jam me emire se kto te 2  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
lol un as nuk e krahasoj veten me kto se bie posht  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
psemoj cka ronaldo me shum se une eeeeeeeee [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:27:51 MD
mos me shitni pordhe mua se une jam maradona [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:28:41 MD
une jam me emire se kto te 2  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
lol un as nuk e krahasoj veten me kto se bie posht  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
psemoj cka ronaldo me shum se une eeeeeeeee [rlmao] [rlmao]

zooi ai vetem gjuan topa ja kete ka teper teje tjeter gje ta hharroje
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:30:09 MD
Leshe genjeve se dhe ne gjuajm topa  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]Zooi asgje moj leshe ate thash un ,qe se krahasoj veten me ata se jam me e mire dhe ti  ;D
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: zooi ne Korrik 01, 2010, 12:31:17 MD
une jam me emire se kto te 2  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
lol un as nuk e krahasoj veten me kto se bie posht  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
psemoj cka ronaldo me shum se une eeeeeeeee [rlmao] [rlmao]

zooi ai vetem gjuan topa ja kete ka teper teje tjeter gje ta hharroje
he pra pse une nk gjuaj topa eeeeeeeee????? [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 12:31:32 MD
Leshe genjeve se dhe ne gjuajm topa  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]Zooi asgje moj leshe ate thash un ,qe se krahasoj veten me ata se jam me e mire dhe ti  ;D
leshe dole mashkull mi? [huh1] [huh1] [huh1]
leshe ai gjuan topa te cfryre dreqe he e gjuan ti topin e cfryre?
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 12:33:17 MD
Leshe genjeve se dhe ne gjuajm topa  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]Zooi asgje moj leshe ate thash un ,qe se krahasoj veten me ata se jam me e mire dhe ti  ;D
leshe dole mashkull mi? [huh1] [huh1] [huh1]
leshe ai gjuan topa te cfryre dreqe he e gjuan ti topin e cfryre?
Leshe un gjuaj topa te vecant te fryr  mire biles  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: zooi ne Korrik 01, 2010, 12:33:47 MD
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: trimi4t ne Korrik 01, 2010, 05:04:34 MD
Waaaaa [grin1] car cenka ber ketej  [raisedeyebrow] [blushing]  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

 [futboll]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 11:38:08 MD
kristi [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 11:39:23 MD
Tashi votova dhe normal Messi  [flirt]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 11:40:44 MD
lshe ke be ndermend me ma lene kristin beqar  me top te cfryre ?
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 11:42:03 MD
lshe ke be ndermend me ma lene kristin beqar  me top te cfryre ?
Ai te cfryre e ka pas me kohe dhe ashtu do i ngeli  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 11:42:56 MD
leshe mos me bej te ta vej tyten e pistoletes ne balle se per kristin vras njerez une [shpulle]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 01, 2010, 11:44:01 MD
leshe mos me bej te ta vej tyten e pistoletes ne balle se per kristin vras njerez une [shpulle]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Shiko nga eshte drejtuar pistoleta  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Korrik 01, 2010, 11:47:11 MD
leshe thash per kristin vras njerez jo me leshet qe i zhduk mos me bej tashi te me shkoje emri ne polici
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: zogu kosovar ne Shtator 14, 2010, 02:41:58 MD
Lionel Messi...
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Shtator 14, 2010, 05:41:26 MD
 <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> kristi
  [laugh1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: IL PARADISO ne Nëntor 13, 2010, 11:16:30 PD
ronaldo normal  [bigok] [bigok]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Cristiano Ronaldo ne Nëntor 17, 2010, 08:38:25 MD
Kush ka votu per mu ketu ???
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Xena ne Nëntor 17, 2010, 08:40:13 MD
Kush ka votu per mu ketu ???

Un!
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Cristiano Ronaldo ne Nëntor 17, 2010, 08:42:28 MD
Shum mir.. Qenka nje problem ... Ma paska kalu mesi me vota.. Me jepi ca vota se sju ben dem...
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Nëntor 17, 2010, 08:42:51 MD
Une jo  [cool1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Xena ne Nëntor 17, 2010, 08:44:42 MD
Shum mir.. Qenka nje problem ... Ma paska kalu mesi me vota.. Me jepi ca vota se sju ben dem...

Epo svotojme dot me shume se njehere!

Un i votoj per pamjen se si luajne sme intereson fare  [rolleyes1]
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: Cristiano Ronaldo ne Nëntor 17, 2010, 08:46:29 MD
Shum mir.. Qenka nje problem ... Ma paska kalu mesi me vota.. Me jepi ca vota se sju ben dem...

Epo svotojme dot me shume se njehere!

Un i votoj per pamjen se si luajne sme intereson fare  [rolleyes1]

Une spo them qe te votosh dy here por ato qe skane votu le te votojne se su ben dem fare.
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: LuXor ne Nëntor 29, 2010, 10:58:58 MD
Ata qe pane ndeshjen e sotme nuk kan dyshime. Nje nga ndeshjet me te bukura qe kam pare ne jeten time.
Titulli: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
Postuar nga: BOHAN ne Nëntor 29, 2010, 11:02:26 MD
Kjo ishte ndeshje epike.
Perfundimisht Lionel Messi esht Magjistar i futbollit.