Autori Tema: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?  (Lexuar 14779 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #60 Me: Korrik 01, 2010, 11:38:08 MD »
kristi [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #61 Me: Korrik 01, 2010, 11:39:23 MD »
Tashi votova dhe normal Messi  [flirt]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #62 Me: Korrik 01, 2010, 11:40:44 MD »
lshe ke be ndermend me ma lene kristin beqar  me top te cfryre ?

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #63 Me: Korrik 01, 2010, 11:42:03 MD »
lshe ke be ndermend me ma lene kristin beqar  me top te cfryre ?
Ai te cfryre e ka pas me kohe dhe ashtu do i ngeli  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #64 Me: Korrik 01, 2010, 11:42:56 MD »
leshe mos me bej te ta vej tyten e pistoletes ne balle se per kristin vras njerez une [shpulle]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #65 Me: Korrik 01, 2010, 11:44:01 MD »
leshe mos me bej te ta vej tyten e pistoletes ne balle se per kristin vras njerez une [shpulle]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Shiko nga eshte drejtuar pistoleta  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #66 Me: Korrik 01, 2010, 11:47:11 MD »
leshe thash per kristin vras njerez jo me leshet qe i zhduk mos me bej tashi te me shkoje emri ne polici

Jashtë Linjë zogu kosovar

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 1
 • Zogu i Liris
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #67 Me: Shtator 14, 2010, 02:41:58 MD »
Lionel Messi...
Never don't say never.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #68 Me: Shtator 14, 2010, 05:41:26 MD »
 <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> <kerce mbi tavoline> kristi
  [laugh1]

Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3979
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #69 Me: Nëntor 13, 2010, 11:16:30 PD »
ronaldo normal  [bigok] [bigok]
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë Cristiano Ronaldo

 • Kur Je Shum i Sjellshem . . . Njerzit PERFITOJNE !!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 230
 • Popullariteti: 3
 • Si thoni a jam lojtar i mir ?
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #70 Me: Nëntor 17, 2010, 08:38:25 MD »
Kush ka votu per mu ketu ???
Ata qe kafshojne doren e atij qe i perkedhel ,zakonisht lepijne kepucen e atij qe i qellon.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #71 Me: Nëntor 17, 2010, 08:40:13 MD »

Jashtë Linjë Cristiano Ronaldo

 • Kur Je Shum i Sjellshem . . . Njerzit PERFITOJNE !!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 230
 • Popullariteti: 3
 • Si thoni a jam lojtar i mir ?
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #72 Me: Nëntor 17, 2010, 08:42:28 MD »
Shum mir.. Qenka nje problem ... Ma paska kalu mesi me vota.. Me jepi ca vota se sju ben dem...
Ata qe kafshojne doren e atij qe i perkedhel ,zakonisht lepijne kepucen e atij qe i qellon.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #73 Me: Nëntor 17, 2010, 08:42:51 MD »
Une jo  [cool1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #74 Me: Nëntor 17, 2010, 08:44:42 MD »
Shum mir.. Qenka nje problem ... Ma paska kalu mesi me vota.. Me jepi ca vota se sju ben dem...

Epo svotojme dot me shume se njehere!

Un i votoj per pamjen se si luajne sme intereson fare  [rolleyes1]