Autori Tema: Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?  (Lexuar 14780 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:22:28 MD »
nga pamja e jashtme eshte kristianio ronaldo ndersa si futbolliste messi  mori topin e arte si futobollisti me i mire i vitte te ketij viti
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:25:48 MD »
C.Ronaldos ja kishin propozuar per se 2-ti her te marri "topin e arte", mirepo ai kishte then se tani duhet te lejoj dhe dike tjeter te gezohet por si une! Kam plane me te mira se TOpi arte ..citoj Ronaldon Blerinda ;D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #17 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:27:32 MD »
Mua ky C. Ronaldo me duket pak fare gay.  [rolleyes1]

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #18 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:28:06 MD »
C.Ronaldos ja kishin propozuar per se 2-ti her te marri "topin e arte", mirepo ai kishte then se tani duhet te lejoj dhe dike tjeter te gezohet por si une! Kam plane me te mira se TOpi arte ..citoj Ronaldon Blerinda ;D
zonjush bleri para dy vjetesh  mesi zuri vendin e trete vjet te dytin dhe sivjet te parin ..............ore tani me kej  je ti me realin apo me united
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #19 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:30:47 MD »
me Real Madrid ;D
iki nga shkon ronaldo looool

Jashtë Linjë cikirrushja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #20 Me: Prill 10, 2010, 09:42:23 MD »
PER MENDIMIN TIM ASNJERI PREJ TYRE SJAN TE MIRE TE DYT NE KANT TE BORLLOGIT I KISHA GJUJT MOS MA MERRNI PER TE KEQE AMA SI PELQEJ HIQ

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #21 Me: Prill 28, 2010, 04:18:57 MD »
Ska nevoje per fjale  ;D

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #22 Me: Prill 28, 2010, 04:20:45 MD »
skam lidhje me sport mirpo nga pamja esht Cristiano Ronaldo e kur esht i bukur esht edhe lojtar ma i mir keshtu mamerr mendja  [mrgreen]
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #23 Me: Prill 28, 2010, 04:21:33 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #24 Me: Prill 28, 2010, 04:22:49 MD »
Kjo e sotmja eshte ndeshje epike.  [bigok]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #25 Me: Prill 28, 2010, 04:23:49 MD »
ajo dihet qe eshte MESI

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #26 Me: Maj 03, 2010, 10:54:21 MD »
skam lidhje me sport mirpo nga pamja esht Cristiano Ronaldo e kur esht i bukur esht edhe lojtar ma i mir keshtu mamerr mendja  [mrgreen]

o nastre po ca lidhje ka pamja me topin  [blinkyeye], ndoshta me topet po

mesi thjesht osh nona
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #27 Me: Maj 04, 2010, 03:31:59 PD »
Messi, pa asnje lloj hezitimi!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #28 Me: Qershor 12, 2010, 11:03:22 PD »
messi e poshte  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Kush eshte me i mire K.Ronaldo apo Messi?
« Pergjigju #29 Me: Qershor 12, 2010, 11:04:12 PD »
me i kompletuar do te thosha qe eshte mesi edhe si njeri