Autori Tema: Kush e fiton Evropianin 2012  (Lexuar 11474 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kush e fiton Evropianin 2012
« Me: Qershor 10, 2012, 08:52:36 MD »
Mund te votoni deri ne 3 skuadra.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #1 Me: Qershor 10, 2012, 08:54:24 MD »
italia gjermania skam tjeter une nje nga keto fiton  [bigok]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #2 Me: Qershor 10, 2012, 08:56:45 MD »
Mua Gjermanet me duken si Humbsa te lindur... i shkojne afer pastaj qajne perhere.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #3 Me: Qershor 10, 2012, 08:57:47 MD »
o luxor gjermanet e kan hequr ate tersin balak kete vit mendoj ne finale me it edhe do fitojne fashistat [teethsmile]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #4 Me: Qershor 10, 2012, 09:00:07 MD »
Ai ishte ters i lindur... por me duket se tani keni tersin e ri Sebastian Shwarzteiger ( 2 Champions League te humbura, 1 Evropian, 1 gjysemfinale Boterori). Po e hoqet dhe kete duke vendosur ne fush Toni Kroos ose Gotze te Borussias mund te fitoni.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #5 Me: Qershor 10, 2012, 09:02:25 MD »
ouuuuu sme kishte vajtur mendja tek ai mua do ta demtojme ate ne me hollanden [teethsmile]

po fashistat te pelqyen sot e hengren golin kot plehrat ai baloteli plehr fare

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #6 Me: Qershor 10, 2012, 09:04:04 MD »
Pipinot mire lozen s'mund te benin me shume se kaq kunder Spanjes. Ndeshje e bukur, se hengren kot Golin, ishte alamet goli ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #7 Me: Qershor 10, 2012, 09:05:54 MD »
po ndshjen irlandes po e shikon spanja mezi ta kaloj grupin mbaje mend

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #8 Me: Qershor 10, 2012, 09:07:54 MD »
Ndeshje kot, ata jan Rugbista  >:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #9 Me: Qershor 10, 2012, 09:09:05 MD »
nesje barazuan 1 me 1 jan spo kapim nje skedin fashistat i kisha lozur x_1 me dogjen maskarenjt [teethsmile]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #10 Me: Qershor 10, 2012, 09:11:59 MD »
X dolen ca po thua..
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #11 Me: Qershor 10, 2012, 09:12:11 MD »
Spanja [tongue3]

Gjermania [mrgreen]

Italia [cool1] [grin1]

ka shanc dhe Rusia te shkoj ne finale [futboll] sa per tjerat me sa kam pare deri tani <fresk> kot fare

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #12 Me: Qershor 10, 2012, 09:12:51 MD »
1 me 1 thash per irlanden me kroacin me qe spo e shef  [futboll]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #13 Me: Qershor 11, 2012, 06:05:40 MD »
Gooooooo England  [praying]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Kush e fiton Evropianin 2012
« Pergjigju #14 Me: Qershor 11, 2012, 06:48:02 MD »
Gooooooo England  [praying]

 [teasing] [teasing]

sfitoni gje ju luleshtrydhe [teethsmile]