Autori Tema: Kuiz sportiv ..?!  (Lexuar 22696 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë babloki

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 159
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #45 Me: Janar 17, 2009, 07:10:04 MD »
Michael Schumaher nese nuk gaboj...

Ne cilin vend luan tani, dikur ylli i Barcelones Rivaldo...
When I die please don't cry...
Just look the sky and say goodbye...

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #46 Me: Janar 18, 2009, 03:20:16 MD »
Greqi.


Kush eshte goleshenuesi me i madh i kampionatit boteror ne histori?

Jashtë Linjë babloki

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 159
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #47 Me: Janar 18, 2009, 03:27:32 MD »
Rivaldo nuk luan ne Greqi por tani eshte duke luajtur per nje ekip ne shtetin e Uzbekistanit...

Ronaldo me sa di une...

Ku u mbajt kampionati i pare boteror ne futboll...
When I die please don't cry...
Just look the sky and say goodbye...

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #48 Me: Janar 18, 2009, 03:28:13 MD »
Arthur Pridenray : 1329 gola .


Ne uruguaj eshte zhvillu kampionati i pare 1930


Per sa skuadra ka loz Pele ne jeten e tij?
« Redaktimi i Fundit: Janar 18, 2009, 03:32:51 MD nga Angel_Girl »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #49 Me: Janar 19, 2009, 10:17:23 MD »
Ne 3 :SKu dhe Kur filloi te luhej Futbolli.

Jashtë Linjë valmoo

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #50 Me: Janar 19, 2009, 10:24:55 MD »
Ne vitin 1863 në Angli .. : :)


Kush eshte Drejtor i Lacios ?

Jashtë Linjë babloki

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 159
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #51 Me: Janar 19, 2009, 11:08:24 MD »
Drejtor sportiv nese mendon eshte ish-futbollisti i Lacios dhe i kombetares shqiptare Igli Tare...

Golashenuesi me i mire i kampionatit boteror 2002  eshte...
When I die please don't cry...
Just look the sky and say goodbye...

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #52 Me: Janar 25, 2009, 12:11:01 PD »
Miroslav Klose pahiri !!

Kur eshte formu ekipi i FC ARsenal.
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë Viski23

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 15
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #53 Me: Janar 27, 2009, 11:59:13 MD »
1886 u formu Fc Arsenal
Kush është trajner i Galatasarayt ?

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #54 Me: Janar 28, 2009, 12:06:44 PD »
1886 u formu Fc Arsenal
Kush është trajner i Galatasarayt ?

1886 Sakt viski23

ndersa trainer i Gallates eshte ish traineri i Leverkusenit Majkell Skibe puq
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #55 Me: Janar 28, 2009, 12:09:52 PD »
Pytje tjeter ish lojtar i Bayernit Giovani ........ ?
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë valmoo

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #56 Me: Shkurt 01, 2009, 11:02:13 MD »
Giovani ElberPer cilin ekip luan per momentin sulmuesi i çekis M.Baros ?

Jashtë Linjë InTeR_BOYS

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #57 Me: Shkurt 02, 2009, 09:56:56 MD »
Giovani ElberPer cilin ekip luan per momentin sulmuesi i çekis M.Baros ?

Jashtë Linjë InTeR_BOYS

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #58 Me: Shkurt 02, 2009, 09:58:13 MD »
sulmuesi milan baros luan ne ekipin turk galatasaray

Jashtë Linjë InTeR_BOYS

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
Kuiz sportiv ..?!
« Pergjigju #59 Me: Shkurt 02, 2009, 09:59:54 MD »
pyetja tjeter pse skuadra i interit nuk ka fanelle me numrin 3 ne ekip?