Autori Tema: Futbollisti me i madh i c'do kohe?  (Lexuar 1633 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Futbollisti me i madh i c'do kohe?
« Me: Shtator 21, 2013, 12:29:24 PD »
Duke pare Messi dhe CR7, ndodh qe harrojme se cfar bente ky qerosi ;)

Komplimente tipit qe ka bere videon.

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Futbollisti me i madh i c'do kohe?
« Pergjigju #1 Me: Shtator 21, 2013, 01:32:56 MD »
Pa harruar kte shokun :)