Autori Tema: Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund  (Lexuar 1865 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Une nuk kam pas ndonje pereference mes te dyjave; Bayern eshte skuadra me e mire por Borussia eliminoje Realin kshuqe fitoje respektin tim  >:D.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #1 Me: Maj 01, 2013, 11:27:56 MD »
Them Bayerni :P*


*Edhe pse nuk ka shije finalja pa Real M. :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #2 Me: Maj 25, 2013, 10:49:25 MD »
Urime Bayern, shyqyr fitoi  :)

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #3 Me: Maj 25, 2013, 11:08:53 MD »
Do kishte hyre ne histori si skuadra me qesharake po te kishte humbur 3 finale rrjeshte  >:D. Kur arriti te beje goal Robben ne nje finale...
Gjithesesi jane skuadra me e forte ne bote, e merituan. [cheers]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #4 Me: Maj 25, 2013, 11:45:53 MD »
Mire qe e shenoi ai Robben se veshtire do e kishte patur te dilte nga stadiumi sonte.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #5 Me: Maj 26, 2013, 12:49:53 PD »
I eci budalliku Roben se si lojtar ka maru  [tongue3]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #6 Me: Maj 26, 2013, 02:43:10 MD »
E beri pa dashje, ngaqe nuk pati kohe te mendonte.  >:D Perndryshe do e kishte humbur sic humbi ato 3 rastet e pastra bosh per bosh me portierin   [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Finalja e Champions League: Bayern Munich - Borussia Dortmund
« Pergjigju #7 Me: Maj 26, 2013, 07:03:17 MD »
E beri pa dashje, ngaqe nuk pati kohe te mendonte.  >:D Perndryshe do e kishte humbur sic humbi ato 3 rastet e pastra bosh per bosh me portierin   [laugh1]
hahahahaha e bukur kjo