Autori Tema: Cili nga keta lojtar do te ngazellej ne stinorin 2010-2011?  (Lexuar 1162 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë zogu kosovar

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 26
  • Popullariteti: 1
  • Zogu i Liris
Cili nga keta lojtar do te ngazellej ne stinorin 2010-2011?
« Me: Shtator 11, 2010, 12:09:18 MD »
Votoni per lejtarin me te mire ne kete stinor.Cili mendoni se do te arrij te jet golashenuesi me i mir ne ligen ku gjendet?E drejta e votave eshte 2 herë.
Never don't say never.

Jashtë Linjë zogu i kosoves

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 7
  • Popullariteti: 0
Cili nga keta lojtar do te ngazellej ne stinorin 2010-2011?
« Pergjigju #1 Me: Shtator 15, 2010, 02:21:58 MD »
Pato dhe Chamakh