Autori Tema: Champions League 2014?  (Lexuar 2408 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Champions League 2014?
« Me: Prill 10, 2014, 11:44:27 PD »
Shkrijeni taletin, te shohim sa ju ecin bastet  >:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Champions League 2014?
« Pergjigju #1 Me: Prill 30, 2014, 11:15:56 MD »
Finalisten e kapa une (Realin), edhe pse tani shpresoje ta fitoje Atletico  >:D  [cheers]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Champions League 2014?
« Pergjigju #2 Me: Maj 01, 2014, 01:40:51 PD »
Ec atyyy kapa realin 2-2/3+ dhe Atletikon 3+, tap me shoqerine si per fundjav  [party]

Sa per finalen kam qef ta fitoje Atletiko, si duroj dot 100 milionshat e Realit  :)
« Redaktimi i Fundit: Maj 01, 2014, 01:42:53 PD nga BOHAN »

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Champions League 2014?
« Pergjigju #3 Me: Maj 24, 2014, 11:40:58 MD »
E mori Reali.
Po ai CR beri golin e 4 me penallti pasi nuk preki top gjithe ndeshjen dhe pastaj me bente  <muskul> si Balotelli  [cheesy1] [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Champions League 2014?
« Pergjigju #4 Me: Maj 26, 2014, 04:58:37 MD »
E mori Reali.
Po ai CR beri golin e 4 me penallti pasi nuk preki top gjithe ndeshjen dhe pastaj me bente  <muskul> si Balotelli  [cheesy1] [laugh1]
Ai feminuca ben gol vetem kur esht ne avantazh.  ;D