Autori Tema: Boterori - Brazil 2014  (Lexuar 10142 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #45 Me: Korrik 10, 2014, 08:11:17 MD »
Bravo Argjentina e strameritoje. Shpresojme ta rrahi dhe Gjermanine tani.

Go Argentina!!!  [cheers]

Mire e ke ti...qeka shonc Papa :D

Po tamam tamam kupa eshte e gjermonve :D
Nese cdo skuader ka dy e tre lojtare te mire...gjermont i kane te gjithe yje  [coolthumb]

Te presim dt 13 ... Qofte nr shonci per gjermont  [mrgreen]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #46 Me: Korrik 11, 2014, 11:28:50 PD »
Po e fitoje Gjermani do e duartrokasim dhe ate. Aq me teper qe me beri qejfin duke eliminuar Brazilin  >:D

Sfida eshte: "Ish Papa Ratzinger" vs " Papa Francesco"

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #47 Me: Korrik 11, 2014, 05:59:20 MD »


Dhe 54 ore na ka mbetur dhe kupa eshte e jona  [peace2]
« Redaktimi i Fundit: Korrik 11, 2014, 06:02:08 MD nga al-kapone »

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #48 Me: Korrik 12, 2014, 04:57:42 MD »
No comment (per ndeshjen e djeshme)! :P

Normal ske si me komentu lol  [blushing] hihihi  [mrgreen]

Bravo Argjentina e strameritoje. Shpresojme ta rrahi dhe Gjermanine tani.

Go Argentina!!!  [cheers]

Me duket se ke me u zhgenjy Lux se kete vit e ka gjermania kupen  [cool1] [tongue3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #49 Me: Korrik 13, 2014, 11:43:40 MD »
Sa gjynah Argjentina e mbyti me loje…

I deshi fati ksaj radhe Gjermanet, hyn ne histori si skuadra e pare Evropiane qe fiton ne kontinentin Amerikan.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #50 Me: Korrik 14, 2014, 04:58:32 MD »
Bravo Gjermania, e meritoi!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Boterori - Brazil 2014
« Pergjigju #51 Me: Gusht 12, 2014, 11:26:56 MD »
Nuk kishte si ndodhte ndryshe  [grin1] [coolthumb]