Autori Tema: Bastore " Nastradini "  (Lexuar 57232 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 20, 2008, 03:17:50 MD »
nIkla ca do vem kete fundjave?


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 21, 2008, 12:50:55 MD »
e fillojme sot?
      po vin pak leke se te ngelem borxhlije pastaj :P
vin nje skedine sa mund te paguaje nje embelsire ,nje cole edhe nje kafe per dy veta ;)

                sot  :Helmond Sport  -  VVV Venlo  2
                       Rio Ave            -   Lexioes     2
                       Creteil             -   Metz         2


                          shto edhe vete ndonje ndeshje edhe   hajt mare e mire Bashkepunimi :P
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 21, 2008, 02:19:17 MD »
e fillojme sot?
      po vin pak leke se te ngelem borxhlije pastaj :P
vin nje skedine sa mund te paguaje nje embelsire ,nje cole edhe nje kafe per dy veta ;)

                sot  :Helmond Sport  -  VVV Venlo  2
                       Rio Ave            -   Lexioes     2
                       Creteil             -   Metz         2


                          shto edhe vete ndonje ndeshje edhe   hajt mare e mire Bashkepunimi :P

une tani sa erdha dhe i vura te gjitha per kete jave  >:(

nqs me del rruga prap pastaj andej po i ve dhe keto te shikojm ca mendje ke ti per lloto ;)


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 21, 2008, 02:28:00 MD »
beratsi,me meso pak dhe mua ta ve nje  :P se mbase fitoj se kam nevoje x lek  ;D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 21, 2008, 02:32:35 MD »
Piacenza     - Avellino               1
NAC Breda   - NEC Nijmegen       1
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart     1
Arminia Bielefeld - B. Leverkusen  2
Middlesbrough  -   Bolton           1
Sunderland      - West Ham        1

------------------------------------

Alemannia Aachen   - VfL Osnabrück  1
MSV Duisburg         - FSV Frankfurt   1
SC Freiburg            - TUS Koblenz     1
1. FC Köln            - TSG Hoffenheim  over
VfL Wolfsburg       - VfB Stuttgart     over
Chelsea               - Newcastle Utd    over
Man City             -  Arsenal             over

-------------------------------------------
Bayern München     - Energie Cottbus  H1 0-1
Schalke 04            -  Gladbach                1
VfL Wolfsburg        - VfB Stuttgart            1
Inter Milano           - Juventus                 1X
Villarreal                - Valladolid                 1


keto kam ven une per kete jave :)
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 21, 2008, 03:46:51 MD nga BERATSI_NL »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 21, 2008, 02:33:48 MD »
beratsi,me meso pak dhe mua ta ve nje  :P se mbase fitoj se kam nevoje x lek  ;D

ri mos ju fut ketij lloj sporti se eshte sport i veshtir ky :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 21, 2008, 03:44:33 MD »
Beratso paske alergji nga 2-shi  :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 21, 2008, 03:46:35 MD »
Beratso paske alergji nga 2-shi  :)
jo re ve dhe 2sha une po e kam shkruajtur gabim aty leverkusenin ;D

ndersa milan, man united, lyon cik me rezik ato si vura fare :)
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 21, 2008, 03:48:50 MD nga BERATSI_NL »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 21, 2008, 03:48:53 MD »
Ate Serbi - Bullgari 2 e qave me lot  :D.
Po kete niklen e paskemi eksperte, te shohim nese i kap keto te sotmet  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 21, 2008, 03:50:19 MD »
Ate Serbi - Bullgari 2 e qave me lot  :D.
Po kete niklen e paskemi eksperte, te shohim nese i kap keto te sotmet  :P
Jo po ketu ne holland serbia e kishte 1.50 1shi ndersa 2shi ishte 4.15 thash une me 11 lojtar do luaj dhe bullgari


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 21, 2008, 03:54:57 MD »
Ate Serbi - Bullgari 2 e qave me lot  :D.
Po kete niklen e paskemi eksperte, te shohim nese i kap keto te sotmet  :P
Jo po ketu ne holland serbia e kishte 1.50 1shi ndersa 2shi ishte 4.15 thash une me 11 lojtar do luaj dhe bullgari

 LuXor  eshte  tafmaqar dreqi  :P po ec ishalla po fiton ndonje gje kete jave ^-^
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 21, 2008, 03:58:31 MD »
nIkla ti tifoze e gjermanis je? se pash qe kishe ber Gjermani - Angli 1-1  njerzit e kapin ne lloto ju se pranoni humbjen :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 21, 2008, 04:05:39 MD »
nIkla ti tifoze e gjermanis je? se pash qe kishe ber Gjermani - Angli 1-1  njerzit e kapin ne lloto ju se pranoni humbjen :P

      :P :P   po ato gjermant i kam frike per t i ven ne lloto  se jane majmuna bejne bllofe
            p.sh   FC Köln     - TSG Hoffenheim  over  ia kam icik friken ^-^
                po ti ec mos e vrit menjen njeren nga skedinat do e kapesh :P :P
 se kishe menje te lezetshme :P :P :P
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #43 Me: Nëntor 21, 2008, 04:12:03 MD »
gjermanet jan mall po keta belget shesin ndeshje shume gjithmon qe kam pritur blege ndeshjen e fundit jam djegur dhe sve me


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Bastore " Nastradini "
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 21, 2008, 04:14:10 MD »
 ;) ;)
    mua me pelqejnue ekipet belge edhe austiake  se jane dallavere :D :D :D :D :D
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(