Autori Tema: Pse kompjuterat jane meshkuj...  (Lexuar 2089 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Pse kompjuterat jane meshkuj...
« Me: Mars 21, 2010, 12:35:31 MD »
1. Nëse doni të kryeni ndonjë punë me ta, së pari duhet ti kyçni.
2. Ata kanë mjaftë të dhëna por akoma nuk mund të mendojnë për veten e tyre.
3. Është menduar që t’ju ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve, por në të shumtën e rasteve ata janë vetë problemi.
4. Sa më shpejtë që zotoni një, do të vëreni që nëse do të kishit pritur edhe pak do të merrnit një model më të mirë.
 [mrgreen]

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Pse kompjuterat jane meshkuj...
« Pergjigju #1 Me: Mars 21, 2010, 12:51:34 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

aman se  na shkrit fare me persosmerin tuaj
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Pse kompjuterat jane meshkuj...
« Pergjigju #2 Me: Mars 21, 2010, 09:48:19 MD »
Nastradinse ka dhe per femrat moj, kam postu per ty 2 gjinite me menyr qe te mos kete diferencime.  :)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse kompjuterat jane meshkuj...
« Pergjigju #3 Me: Mars 21, 2010, 10:07:04 MD »
1-Per te marre vemendjen e tyre duhet ti ndezesh
2-Jane plot me informazione por nuk dine cfare duhet te bejne
3-Duhet t'ju ndihmoje te zgjidhni problemet tuaja por me shpesh jane ata problemi juaj.
4-Sapo ti zgjedh nje e kupton se nese do kishe pritur edhe disa jave me shume mund te gjeje nje model me te mire  ;)

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Pse kompjuterat jane meshkuj...
« Pergjigju #4 Me: Mars 21, 2010, 10:31:01 MD »
i love computer lol
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Pse kompjuterat jane meshkuj...
« Pergjigju #5 Me: Mars 21, 2010, 10:34:34 MD »
sepse vetem meshkujt dine ti kuptojne