Autori Tema: Injoranca, s'ke ci ben!...  (Lexuar 3688 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Injoranca, s'ke ci ben!...
« Me: Shtator 09, 2010, 10:33:34 PD »
Nje punetor i ri, therret teknikun e kompjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE..., por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastier.   [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Injoranca, s'ke ci ben!...
« Pergjigju #1 Me: Shtator 09, 2010, 10:34:53 PD »
Nje punetor i ri, therret teknikun e kompjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE..., por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastier.   [mrgreen] [mrgreen]

pse se kishte ai? [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Injoranca, s'ke ci ben!...
« Pergjigju #2 Me: Shtator 09, 2010, 12:48:27 MD »
Nje punetor i ri, therret teknikun e kompjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE..., por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastier.   [mrgreen] [mrgreen]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] as un se paskam  [searching]  [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Injoranca, s'ke ci ben!...
« Pergjigju #3 Me: Prill 06, 2013, 06:58:26 MD »
Nje punetor i ri, therret teknikun e kompjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE..., por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastier.   [mrgreen] [mrgreen]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] as un se paskam  [searching]  [laugh1] [laugh1]


;rolf; ;rolf;