Autori Tema: Foto Funny PC....  (Lexuar 20472 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Foto Funny PC....
« Pergjigju #75 Me: Qershor 17, 2009, 08:22:15 MD »
Rivalitet i theksuar..
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Foto Funny PC....
« Pergjigju #76 Me: Qershor 17, 2009, 08:24:56 MD »
Copy documents...
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Foto Funny PC....
« Pergjigju #77 Me: Qershor 17, 2009, 08:25:51 MD »
Windows 98...
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #78 Me: Janar 11, 2010, 12:22:42 PD »
GEZUAR Shen Valentinin ZEMER  ;smile;


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #79 Me: Janar 11, 2010, 12:37:52 PD »
Ja cdo te thot ta kesh PC si syt e ballit.  [grin1]

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Foto Funny PC....
« Pergjigju #80 Me: Janar 11, 2010, 02:42:42 PD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Foto Funny PC....
« Pergjigju #81 Me: Janar 11, 2010, 04:04:03 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Foto Funny PC....
« Pergjigju #82 Me: Janar 11, 2010, 04:04:47 PD »
i paska hyp temperatura  [rlmao]

« Redaktimi i Fundit: Janar 11, 2010, 05:18:24 MD nga Nikki »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #83 Me: Janar 11, 2010, 02:33:15 MD »

Mos me thuaj qe kjo eshte nje kart memorje e viteve 50  ;D

Jashtë Linjë HamitShala

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 21
 • Popullariteti: 2
 • мαɴcнeѕтer υɴιтed 4ever!
Foto Funny PC....
« Pergjigju #84 Me: Janar 14, 2010, 11:44:40 MD »


 [cheesy1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #85 Me: Prill 16, 2010, 02:32:45 PD »
XP VS Mekintosh


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #86 Me: Maj 06, 2010, 02:32:47 MD »
Ky esht 1 tip hackeri.  ;D


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #87 Me: Shtator 16, 2010, 01:03:46 MD »
Miu duke.........
Akoma su prish ky me, ka 3 muaj me kte muhabet [peace2] [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Foto Funny PC....
« Pergjigju #88 Me: Shkurt 24, 2011, 12:14:28 PD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Foto Funny PC....
« Pergjigju #89 Me: Mars 05, 2011, 09:19:55 PD »