Autori Tema: Foto Funny PC....  (Lexuar 20454 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

  • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
  • anetare i/e nderuar
  • ****
  • Postime: 524
  • Popullariteti: 3
  • Durim,Qetesi,Reflektim
Foto Funny PC....
« Pergjigju #105 Me: Shkurt 27, 2012, 11:45:02 MD »
Na mori ment ky Interneti  :)
Interesante
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë Idush

  • anetare i/e respektuar.
  • ***
  • Postime: 313
  • Popullariteti: 4
Foto Funny PC....
« Pergjigju #106 Me: Shkurt 27, 2012, 11:54:22 MD »
 [bigok]
Mjaltë & Limon.


[biciklete]