Autori Tema: Bill Gates eshte djalli'? ? ?  (Lexuar 2634 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Bill Gates eshte djalli'? ? ?
« Me: Dhjetor 07, 2008, 09:27:45 MD »
Kjo nuk ben per te qeshur por gjithsesi e postova..........

Emri i vertete i Bill Gates eshte William Henry Gates III. Ne kohet e sotme ai njihet si Bill Gates (III).

Duke konvertuar germat e emrit te tij sipas kodit ASCII dhe duke i shtuar 3 (III) marrim:

B 66
I 73
L 76
L 76
G 71
A 65
T 84
E 69
S 83
+ 3
--------------
666 !!

Dikush mund te pyese “Si u be Bill Gates kaq i fuqishem”? Koicidence?
Para se te vendosni merrni ne kosiderate dhe keto me poshte:

M S - D O S 6 . 2 1
77+83+45+68+79+83+32+54+46+50+49 = 666

W I N D O W S 9 5
87+73+78+68+79+87+83+57+53+1 = 666

Jashtë Linjë pirat

 • <J>I<M>A<
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 11
 • Popullariteti: 0
 • J!m@
Bill Gates eshte djalli'? ? ?
« Pergjigju #1 Me: Janar 19, 2009, 01:42:29 MD »
e forte kjo 666-999

Jashtë Linjë genius.d

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 85
 • Popullariteti: 0
Bill Gates eshte djalli'? ? ?
« Pergjigju #2 Me: Janar 19, 2009, 07:16:52 MD »
me kete qe pash verejta dicka teper interesante.....me erdhen ne mendje shume gjera qe kam lexuar....lexo Komploti Boteror nga Nikolla Nikollov dhe do te kuptoni shume gjera edhe per ket nr..666
RESPEKT...
Miku eshte aj qe njeh kengen e zemres tende
dhe mund ta kendoje edhe kur ti ke harruar fjalet

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Bill Gates eshte djalli'? ? ?
« Pergjigju #3 Me: Qershor 12, 2011, 08:11:45 MD »
Kjo nuk ben per te qeshur por gjithsesi e postova..........

Emri i vertete i Bill Gates eshte William Henry Gates III. Ne kohet e sotme ai njihet si Bill Gates (III).

Duke konvertuar germat e emrit te tij sipas kodit ASCII dhe duke i shtuar 3 (III) marrim:

B 66
I 73
L 76
L 76
G 71
A 65
T 84
E 69
S 83
+ 3
--------------
666 !!

Dikush mund te pyese “Si u be Bill Gates kaq i fuqishem”? Koicidence?
Para se te vendosni merrni ne kosiderate dhe keto me poshte:

M S - D O S 6 . 2 1
77+83+45+68+79+83+32+54+46+50+49 = 666

W I N D O W S 9 5
87+73+78+68+79+87+83+57+53+1 = 666

Eshte me teper si kurizitet ,,, prandaj eshte pasuruar ky djalli  [huh1] ne kurrizin e engjejve  [sad1]