Autori Tema: Vend Per Duhanpiresit  (Lexuar 2554 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Vend Per Duhanpiresit
« Me: Qershor 17, 2012, 01:48:11 MD »
.
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Vend Per Duhanpiresit
« Pergjigju #1 Me: Qershor 19, 2012, 10:39:35 MD »
Ankel na u bofsh kurban ,,, mizerje kalamoni ne e pime ne ajer te fresket :P

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Vend Per Duhanpiresit
« Pergjigju #2 Me: Qershor 20, 2012, 02:10:15 MD »
Ankel na u bofsh kurban ,,, mizerje kalamoni ne e pime ne ajer te fresket :P
te ben varrin xhaxhi  [mrgreen]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.