Autori Tema: Tifozet Me Te Zjarrte Te Euro 2012  (Lexuar 2858 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Tifozet Me Te Zjarrte Te Euro 2012
« Me: Qershor 17, 2012, 01:19:12 MD »
 [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Tifozet Me Te Zjarrte Te Euro 2012
« Pergjigju #1 Me: Qershor 17, 2012, 01:28:09 MD »
Tipike Shqiptaresh, nderkohe dje greqia kaloje  >:D
« Redaktimi i Fundit: Qershor 17, 2012, 01:32:07 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Tifozet Me Te Zjarrte Te Euro 2012
« Pergjigju #2 Me: Qershor 17, 2012, 01:40:06 MD »
Tipike Shqiptaresh, nderkohe dje greqia kaloje  >:D
Kaloje Me Kastravec Ne dore  [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Tifozet Me Te Zjarrte Te Euro 2012
« Pergjigju #3 Me: Qershor 17, 2012, 01:49:29 MD »
Montimi alvanozave, une e pashe ndeshjen dje, meritonin tamam popull luftetare.  >:D Ai Karagunis u çmend fare i shkreti  [cheesy1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.