Autori Tema: Te kuptosh me mire politiken :P  (Lexuar 3321 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Te kuptosh me mire politiken :P
« Me: Tetor 19, 2007, 11:35:44 MD »