Autori Tema: Te Jesh pjese e parlamentit Europian ke disa perparesira  (Lexuar 2152 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Te Jesh pjese e parlamentit Europian ke disa perparesira
« Me: Prill 20, 2012, 08:32:33 MD »
.
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Te Jesh pjese e parlamentit Europian ke disa perparesira
« Pergjigju #1 Me: Prill 20, 2012, 10:00:59 MD »
Sa enderroj  edhe une te bej pjese e Parlamentit evropian.  [laugh1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Te Jesh pjese e parlamentit Europian ke disa perparesira
« Pergjigju #2 Me: Prill 20, 2012, 10:22:26 MD »
Une atehere po le nje pale mustaqe :D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Te Jesh pjese e parlamentit Europian ke disa perparesira
« Pergjigju #3 Me: Prill 20, 2012, 10:33:04 MD »
Deri atehere, pra deri sa te rriten mustaqet, ti n00b bej ate burrin qe po sheh atje ne cep.  [tongue3]