Autori Tema: Shqiptaret & Dritat  (Lexuar 2294 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Shqiptaret & Dritat
« Me: Prill 20, 2012, 10:54:44 MD »


eshte e vertete... :)

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Shqiptaret & Dritat
« Pergjigju #1 Me: Prill 20, 2012, 11:01:14 MD »
Sa te verteta ka per ne shqiptaret  [teethsmile]

Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Shqiptaret & Dritat
« Pergjigju #2 Me: Prill 20, 2012, 11:02:26 MD »
n00b ikin shpesh dritat andej nga ju?  [mrgreen]

P.s Pashe temen e ngacmimeve edhe u shpreha gabim qe i kam lene, s'i paskam lene fare.