Autori Tema: Qe thoni ju s'ka det Tirana...  (Lexuar 30930 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Me: Tetor 02, 2007, 09:35:17 MD »
 :D
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:52:32 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #1 Me: Tetor 02, 2007, 09:45:17 MD »
 :D :D :D :D :D :D shume e fort kjo  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #2 Me: Tetor 02, 2007, 09:48:34 MD »
Omg, Wat?

Wot is dis? LoLz,  I mean wth is dis?
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë [ALTINI_IT]

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 90
 • Popullariteti: 0
 • ore ore lulebore.lum si un qe nuk kam dashnore...
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #3 Me: Tetor 20, 2007, 08:24:06 PD »
bo ca paskan qen kto tironsit me keq se kinezt...
na kan kopju detin ne durresakeve

Jashtë Linjë Anxhela

 • ~Si Shpirt~
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #4 Me: Tetor 27, 2007, 08:50:23 MD »
lum si ju tiransit qe keni det... ::)
Lumturia esht si nje Flutur...
Nese e ndjek nuk do arrish kurre...ta kepesh!
Por nese ndalon per nje cast...
Do te qendroj ne doren tende!

Jashtë Linjë Xhelozi--br

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 50
 • Popullariteti: 1
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #5 Me: Tetor 28, 2007, 09:49:56 PD »
ahahaha veren tjeter aty do vi une se qenka deti paster:P
www.2tinguj.com<??
Berats4ever

Jashtë Linjë Anxhela

 • ~Si Shpirt~
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #6 Me: Tetor 28, 2007, 05:03:59 MD »
dhe un kshu them...
Lumturia esht si nje Flutur...
Nese e ndjek nuk do arrish kurre...ta kepesh!
Por nese ndalon per nje cast...
Do te qendroj ne doren tende!

Jashtë Linjë [ALTINI_IT]

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 90
 • Popullariteti: 0
 • ore ore lulebore.lum si un qe nuk kam dashnore...
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 01, 2007, 08:18:51 PD »
po anije nuk ka ai deti tiranes?
apo i ka sekuestru Edi Rama
hahaaah

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 03, 2008, 04:04:16 MD »
nastradini pse nuk thua ti re mos te iki ma me makine po te marr ndonje vark me vete hahahahahahahaJashtë Linjë edi_84

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 26, 2008, 01:54:15 MD »
pse s'thoni ju qenka mbytur Tirana?

Jashtë Linjë zemrushi

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 27
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #10 Me: Mars 02, 2008, 06:03:30 MD »
Mir pasa ec... tirana ...... lol

Jashtë Linjë Fierakja_Rome

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: -1
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #11 Me: Prill 19, 2008, 02:50:02 PD »
sa kam qeshur. qenka permbytur fare kryqyteti.

Jashtë Linjë CAMI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #12 Me: Prill 24, 2008, 10:57:01 MD »
ahahaha veren tjeter aty do vi une se qenka deti paster:P

Jashtë Linjë Gothic_Girl

 • Highlander Girl
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #13 Me: Maj 17, 2008, 09:41:14 MD »
iii qenka bere si hawai  ;D
Alla fine ne rimarà soltanto una .

Jashtë Linjë TAULANTUUS

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #14 Me: Maj 24, 2008, 03:30:01 MD »

bo ca paskan qen kto tironsit me keq se kinezt...