Autori Tema: Qe thoni ju s'ka det Tirana...  (Lexuar 30937 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #45 Me: Tetor 29, 2010, 04:53:28 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D

Ti kaloke shume kohe ne Vlore  [laugh1] [laugh1]
Jo mi sorkadhe, po flas per Tiranen qe esht ne vend te 1, jo per vendet pasuese.  [grin1]

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #46 Me: Tetor 29, 2010, 05:32:32 MD »
« Redaktimi i Fundit: Tetor 29, 2010, 05:38:23 MD nga A.E.O.N »Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #47 Me: Tetor 30, 2010, 04:35:13 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D

Ti kaloke shume kohe ne Vlore  [laugh1] [laugh1]
Jo mi sorkadhe, po flas per Tiranen qe esht ne vend te 1, jo per vendet pasuese.  [grin1]

S'me kuptove. Nga menyra se si kishe folur per tiranen, flisje si vlonjatet per vloren...dmth e mburrje shume...prandaj te thashe ti kalon aq shume kohe ne vlore sa u ke marre zakonin (me kuptove tani?) S'ka me lezet shakaja kur shpjegohet...
Pse je kaq i ngateruar kohet e fundit? Te ka perfshire viti 1928  ;D. Mos je gje ti "traveler in time" ?  [tongue3]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #48 Me: Tetor 30, 2010, 04:43:10 MD »
Ka ca gjera qe s'shkojne ne ato fotografi
http://panorama.com.al/panorama/index.php?option=com_content&view=article&id=2251:kuvendi-voton-te-prishet-piramida&catid=81:politike&Itemid=457
Kshuqe i bie te dali nje modifikim [cheesy1]

Lere fare, mos e ngacmo ate pike, se do behet ndonje skandal... [laugh1]
E rendesishme eshte te ruhet cfare eshte ndertuar ne tirane, apo dhe ne vendet pasuese (sic i quan Bohani), qe buxheti/borxhet te prishen per dicka pozitive duke ndertuar nje metro psh ( se te duhet 2 ore te dalesh nga qendra e TR) dhe tironsit qe vdesin pek icik det te shkojne ne Sarande brenda dy oreve, te bejne plazhin dhe te kthehen ne shtepi ne darke.
Po si te behet kjo, kur elektorati si Bohani, nuk i pelqen deti?  [teasing]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #49 Me: Tetor 30, 2010, 04:51:58 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D
kur the te gjitha keto lal,perse nuk i shtove dhe keto,njerez qe shesin fara,dhe misra ne dy anetet e rruges, rruge me gropa ,vend pa drita,,pa as nje semafor,njerez qe akoma nuk di te ecin ne rruge,nuk e din te respektoj,,,,,,

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #50 Me: Tetor 31, 2010, 10:41:44 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D

Ti kaloke shume kohe ne Vlore  [laugh1] [laugh1]
Jo mi sorkadhe, po flas per Tiranen qe esht ne vend te 1, jo per vendet pasuese.  [grin1]

S'me kuptove. Nga menyra se si kishe folur per tiranen, flisje si vlonjatet per vloren...dmth e mburrje shume...prandaj te thashe ti kalon aq shume kohe ne vlore sa u ke marre zakonin (me kuptove tani?) S'ka me lezet shakaja kur shpjegohet...
Pse je kaq i ngateruar kohet e fundit? Te ka perfshire viti 1928  ;D. Mos je gje ti "traveler in time" ?  [tongue3]
Kur te jem un travel in time do vij perpara tek ty ne kohen kur ishe 15 vjece te te corjentoja pak mendimet se kaq sac je nuk po ja dal dot  [grin1] [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #51 Me: Tetor 31, 2010, 10:43:37 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D
kur the te gjitha keto lal,perse nuk i shtove dhe keto,njerez qe shesin fara,dhe misra ne dy anetet e rruges, rruge me gropa ,vend pa drita,,pa as nje semafor,njerez qe akoma nuk di te ecin ne rruge,nuk e din te respektoj,,,,,,
Po se gjithandej ka njerez qe shesin fara dhe misra. Nuk ka pyll pa derra i thon llafit.  :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #52 Me: Tetor 31, 2010, 10:45:17 MD »
Ka ca gjera qe s'shkojne ne ato fotografi
http://panorama.com.al/panorama/index.php?option=com_content&view=article&id=2251:kuvendi-voton-te-prishet-piramida&catid=81:politike&Itemid=457
Kshuqe i bie te dali nje modifikim [cheesy1]

Lere fare, mos e ngacmo ate pike, se do behet ndonje skandal... [laugh1]
E rendesishme eshte te ruhet cfare eshte ndertuar ne tirane, apo dhe ne vendet pasuese (sic i quan Bohani), qe buxheti/borxhet te prishen per dicka pozitive duke ndertuar nje metro psh ( se te duhet 2 ore te dalesh nga qendra e TR) dhe tironsit qe vdesin pek icik det te shkojne ne Sarande brenda dy oreve, te bejne plazhin dhe te kthehen ne shtepi ne darke.
Po si te behet kjo, kur elektorati si Bohani, nuk i pelqen deti?  [teasing]
Si shum po kruhesh me Bohanin ti. Do kesh degjuar ndonje muhabet eee!......  [grin1] [grin1] [grin1] [grin1]

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #53 Me: Tetor 31, 2010, 10:56:55 MD »
Kur te jem un travel in time do vij perpara tek ty ne kohen kur ishe 15 vjece te te corjentoja pak mendimet se kaq sac je nuk po ja dal dot  [grin1] [grin1]

Po qe ke te drejte ti cuni.. [laugh1]
Nejse une kam lindur aty ne ate vend qe mburr ti me aq pasion. Megjithese shtetesine nuk e mora dot se ika para moshes 15 vjec...
Dikur merzitesha per kete. Tani jo, sepse mund te katandisesha dhe si puna jote...te fluturoja ne kohe  [laugh1] [laugh1]

p.s. e festove halloween-in? Se si i dehur me dukesh nga e folura..   [teethsmile]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #54 Me: Nëntor 01, 2010, 02:08:25 PD »
Kur te jem un travel in time do vij perpara tek ty ne kohen kur ishe 15 vjece te te corjentoja pak mendimet se kaq sac je nuk po ja dal dot  [grin1] [grin1]

Heren e pare te gjithe vrasin Hitlerin... :P

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #55 Me: Nëntor 01, 2010, 02:54:38 PD »
Kur te jem un travel in time do vij perpara tek ty ne kohen kur ishe 15 vjece te te corjentoja pak mendimet se kaq sac je nuk po ja dal dot  [grin1] [grin1]

Heren e pare te gjithe vrasin Hitlerin... :P
[rlmao]

Jo, Bohani. Ai ka gola me te rendesishem ne keto raste..s'ka faj.  [tongue3]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #56 Me: Nëntor 01, 2010, 07:38:47 PD »
Kur te jem un travel in time do vij perpara tek ty ne kohen kur ishe 15 vjece te te corjentoja pak mendimet se kaq sac je nuk po ja dal dot  [grin1] [grin1]

Heren e pare te gjithe vrasin Hitlerin... :P
[rlmao]

Jo, Bohani. Ai ka gola me te rendesishem ne keto raste..s'ka faj.  [tongue3]

Akoma se kam pa porten, por tentojm te gjuajm njeher, ku i dihet, ndoshta hyn dhe gol  [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #57 Me: Nëntor 01, 2010, 07:41:08 PD »
Kur te jem un travel in time do vij perpara tek ty ne kohen kur ishe 15 vjece te te corjentoja pak mendimet se kaq sac je nuk po ja dal dot  [grin1] [grin1]

Po qe ke te drejte ti cuni.. [laugh1]
Nejse une kam lindur aty ne ate vend qe mburr ti me aq pasion. Megjithese shtetesine nuk e mora dot se ika para moshes 15 vjec...
Dikur merzitesha per kete. Tani jo, sepse mund te katandisesha dhe si puna jote...te fluturoja ne kohe  [laugh1] [laugh1]

p.s. e festove halloween-in? Se si i dehur me dukesh nga e folura..   [teethsmile]
C'ke me mua, un jam shum ne rregull, pastaj njeriu edhe do fantazoje pak, duke qene se ti ske deshir te maresh pjes ne loje  ;D
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 01, 2010, 08:32:27 PD nga BOHAN »