Autori Tema: Qe thoni ju s'ka det Tirana...  (Lexuar 30689 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #30 Me: Tetor 02, 2008, 12:36:03 PD »
hahahahahahahahaha
po pse? cpaten me digen? cte keqe ju bente ajo? (se po mduket vetja si ai plaku te filmi "kur zbardhi nje dite" episodi "ura")  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #31 Me: Tetor 02, 2008, 12:40:03 PD »
ehhh sikur te kishte pergjigje per gjithcka,do kishin mbaru hallet  ;)

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #32 Me: Tetor 04, 2008, 03:13:14 MD »
ja qe se keni kete shans te keni dete.......
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #33 Me: Tetor 04, 2008, 09:14:49 MD »
ja qe se keni kete shans te keni dete.......

cuditerisht ti i paske shum inot tironsat e tironen...
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #34 Me: Tetor 04, 2008, 09:25:19 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #35 Me: Tetor 04, 2008, 09:32:24 MD »
ahahahahahaha

e ke myt!  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë arch.shkurte

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #36 Me: Tetor 20, 2008, 01:55:41 MD »
hahahah shum interesante kto foto.. edhe po duken sikur t'ishin reale:P(t'verteta)..

Jashtë Linjë juer

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 06, 2008, 09:51:37 PD »
AH SIKUR TE ISHTE E VERTETE KJO PAMJE PER TIRANEN DO RRITEJ NUMRI I TURISTEVE DHE TE ARDHURAT E " popullit te varfer"

Jashtë Linjë LUMII

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #38 Me: Janar 03, 2009, 06:11:54 PD »
Une jam nga Kosova,ky eshte nje web shu i mir muj me than i rekullushum.
kaloni bukur ju te tiranes byeeeeeeeee

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #39 Me: Prill 26, 2009, 06:14:56 MD »
Ua sa bukur sa paska ndryshuar Tirana ime sa mire nuk do lodhem deri ne Vlore per te bere plazh po po dal ke Skenderbeu .ahahhaaha.

Jashtë Linjë fireblandejuliano

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #40 Me: Tetor 31, 2009, 09:50:15 MD »

Jashtë Linjë kujdes99

 • Zoti ne qiell,une ne toke
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2269
 • Popullariteti: 56
 • ☆QEFLI PA ZEMER
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #41 Me: Janar 03, 2010, 11:47:48 PD »
:D
i modh je lale na ke neru se kishin fillu me na nenvleftesuar keto jabanxhit neve [bravo]
Ne mos qofsha per vehte per ke jam? Po ne qofsha per vehte perse jam?

Jashtë Linjë flori10

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #42 Me: Janar 03, 2010, 12:02:21 MD »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #43 Me: Mars 27, 2010, 11:54:26 MD »
DET I MADH ME KROKODILA POR SHIFNI SE MOS PLUSKOJNE NOJ PALE BREKE MBI UJE ORE.

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Qe thoni ju s'ka det Tirana...
« Pergjigju #44 Me: Tetor 17, 2010, 03:52:39 MD »
Ne skemi dete...por kemi pishina ne c'do cep te tiranes,dhe fundja plazhin e kemi gjysem ore larg....Kemi lokale te papame.Ambjente te ndryshme ku mund te rrine Te rinj,Femijet,Te moshuarit,Familjaret....te gjitha moshat...Kemi rruge mjaft te mira ( te pakten s'kthehemi gjith balte ne shtepi  ;D)...Ndricim pa fund 24 ore,Pube dhe Disko ne c'do cep. Universitetet dhe akademite e ndryshme me prestigjoze.
Jemi me zhvillim te larte kulturor dhe ekonomik...Kemi aeroportin e vetem ne shqiperi...Makina lluksoze...Spitalet me te mira ne vend...etj...etj...etj...etj...etj...se po filloj te lodhem,e kujt po i bi menja per icik det...hahaha  :D :D :D

Ti kaloke shume kohe ne Vlore  [laugh1] [laugh1]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"