Autori Tema: Prandaj drita keshillohet gjithmone e ndezur hahahahahaha . . .  (Lexuar 1885 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

  • Global Moderator
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 1008
  • Popullariteti: 208
    • Web Developer
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...