Autori Tema: Nje histori me figura...  (Lexuar 22488 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Me: Nëntor 07, 2008, 10:51:30 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 08, 2008, 09:45:23 PD »

hahahahahahahahahahahha
mos vini re po mesoj si vihen fotot.........mos u trembni :P
hahaha qyqa ri thash ca qeka tu bo Darkina kshu... :D

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Nje histori me figura...
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 08, 2008, 09:57:06 PD »
hahahahahahahahahahahha
mos vini re po mesoj si vihen fotot.........mos u trembni :P

e mesoveeee miiiiiii??................. :D :D :D
eh shyqyr.... smahesh mo tani! te qyteti i fotove gjith diten! ;D :P

bledo shume gallate ajo historia jote, po une mendova se ishte kshu: secili ve nje foto dhe shpikin nje histori te perbashket! a e kthejme keshtu te luteeeem?? ^-^ ^-^ ^-^
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 08, 2008, 01:39:17 MD »
Mund te hapesh nje teme te tille ti yllo pasi kjo eshte tek tregime erotike....
Dhe un s'mund ta zhvendos,me kupton....
Mund ta hapesh ti po te duash...  ;) :-* :-*

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Nje histori me figura...
« Pergjigju #4 Me: Maj 10, 2009, 08:27:40 MD »
shume koment i bukur me shenjat rrugore.

Jashtë Linjë ARRI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 62
 • Popullariteti: -1
 • PUTHJE DHE BUZEQESHJE
Nje histori me figura...
« Pergjigju #5 Me: Janar 20, 2010, 01:43:52 MD »
shume koment i bukur me shenjat rrugore.
TA SHPIF FARE
DASHURI,PAQE,LUMTURI,HARMONI

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje histori me figura...
« Pergjigju #6 Me: Janar 20, 2010, 02:07:41 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Nje histori me figura...
« Pergjigju #7 Me: Prill 16, 2010, 11:44:52 MD »
:P

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Nje histori me figura...
« Pergjigju #8 Me: Maj 06, 2010, 09:30:44 PD »
hahaha e lezetcme historia jote minatori ;Dja dhe macet ne mess disa gezojn disa qajn   [laughing]

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Nje histori me figura...
« Pergjigju #9 Me: Maj 06, 2010, 09:41:13 PD »
 [cryingorverysad]

Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Pergjigju #10 Me: Qershor 01, 2010, 10:23:13 MD »
Leter nga Gjermania.  [mrgreen]

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Nje histori me figura...
« Pergjigju #11 Me: Gusht 24, 2010, 08:16:56 MD »

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Nje histori me figura...
« Pergjigju #12 Me: Shtator 06, 2010, 01:03:37 PD »
Leter nga Gjermania.  [mrgreen]

bohan kjo keka super  [mrgreen] [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Pergjigju #13 Me: Shtator 15, 2010, 09:07:20 PD »

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Nje histori me figura...
« Pergjigju #14 Me: Shtator 15, 2010, 12:09:34 MD »