Autori Tema: Nje histori me figura...  (Lexuar 27161 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje histori me figura...
« Pergjigju #15 Me: Shtator 16, 2010, 06:29:54 MD »
Këpucë tërheqëse ë?  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje histori me figura...
« Pergjigju #16 Me: Shtator 22, 2010, 07:37:55 MD »
Goodbye MyLover..!!! (Stick figures! )  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Nje histori me figura...
« Pergjigju #17 Me: Shtator 28, 2010, 02:11:33 MD »
DJ Stick!!!  [rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Pergjigju #18 Me: Shtator 29, 2010, 11:21:31 PD »
Kemi dhe nje version me te shkurter, per personat qe duan te mbarojn pun shpejt.  [mrgreen]

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Nje histori me figura...
« Pergjigju #19 Me: Tetor 17, 2010, 03:21:42 PD »
Historia e Njerezimit [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nje histori me figura...
« Pergjigju #20 Me: Dhjetor 24, 2010, 12:54:04 MD »
Mario  [grin1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje histori me figura...
« Pergjigju #21 Me: Maj 30, 2011, 04:09:49 MD »

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Nje histori me figura...
« Pergjigju #22 Me: Mars 21, 2013, 04:43:27 MD »
Rroga
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Nje histori me figura...
« Pergjigju #23 Me: Mars 21, 2013, 04:45:25 MD »
Te punosh taxi-st ne Kosove
« Redaktimi i Fundit: Mars 21, 2013, 04:47:09 MD nga NexT »
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Nje histori me figura...
« Pergjigju #24 Me: Mars 21, 2013, 04:48:39 MD »
Ne shkolle..
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë EL GRINGO

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Nje histori me figura...
« Pergjigju #25 Me: Shkurt 02, 2014, 04:31:23 MD »
 [woops] [yourwelcome] <dance together> <kissing lips2> [wc] [clown]