Autori Tema: mjafton 1  (Lexuar 4948 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Odo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
mjafton 1
« Me: Nëntor 08, 2007, 06:57:25 MD »


?'i do 300 kur ke ?ak njeshnorris

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
mjafton 1
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 09, 2007, 09:11:55 PD »
hahahhaaahaha ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë tina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
mjafton 1
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 17, 2007, 12:42:52 MD »
hehhehehehe shum i fort :o

Jashtë Linjë Al_ ina

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: 0
mjafton 1
« Pergjigju #3 Me: Tetor 29, 2008, 09:53:24 PD »
 :D
Madhështia qëndron jo në të qenit i fortë, por në përdorimin e drejtë të forcës.