Autori Tema: Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...  (Lexuar 67728 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Me: Tetor 02, 2007, 10:28:27 MD »
Hija....
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:53:24 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #1 Me: Tetor 02, 2007, 10:29:09 MD »
opss...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:53:39 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #2 Me: Tetor 02, 2007, 10:29:35 MD »
lOL, yea, omg dis is wat i call funny ;D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #3 Me: Tetor 02, 2007, 10:30:28 MD »
Cdo femer deshiron nje kaktus te tille ne oborr.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:54:07 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #4 Me: Tetor 02, 2007, 10:31:07 MD »
OsCari
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:54:29 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #5 Me: Tetor 02, 2007, 10:33:20 MD »
ec aty...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:54:47 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #6 Me: Tetor 02, 2007, 10:34:35 MD »
Nga vlora ky me siguri....
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:55:02 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #7 Me: Tetor 02, 2007, 10:35:27 MD »
No comment.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:55:37 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #8 Me: Tetor 02, 2007, 10:47:03 MD »
miu
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:56:01 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #9 Me: Tetor 02, 2007, 10:47:42 MD »
Stema e ksaj makine s'ka rivale...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:56:18 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #10 Me: Tetor 02, 2007, 10:48:30 MD »
Pa numerojini njehere sa jane.. 12 apo 13? mua s'me dalin llogarite..
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:56:33 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #11 Me: Tetor 02, 2007, 10:49:37 MD »
Pini pini qumesht....
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:56:51 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #12 Me: Tetor 02, 2007, 10:53:20 MD »
Kur zoti te zgjat nje dore...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:57:10 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #13 Me: Tetor 02, 2007, 11:17:12 MD »
Vetem kur i drejton (komandon) jan te mire meshkujt  :P

"Burri i persosur"

Ai ben pazarin
Ai mendon gjithmon per ju
Ju jep deshuri
Mendon gjithnje per pastertin
Nuk ndalon asnjher
Nuk harron asnjeher te bej punet e shtepis
Femrat qe presin mashkullin e persorur  ???

« Redaktimi i Fundit: Tetor 02, 2007, 11:18:50 MD nga Belle_Fleur »
ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ

Jashtë Linjë Belle_Fleur

 • ღ La DoUcE ღ
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 466
 • Popullariteti: 2
 • ღ ~*~ ღ PuRe PoIsOn ღ ~*~ ღ
Mix me Fotografi Humoristike , te qeshesh pa pushim...
« Pergjigju #14 Me: Tetor 02, 2007, 11:20:34 MD »
Ja ku e con mashkullin ndenja e gjat para pc  ;D

ღ Te Dua Kur S'te Dua, Te Dua Kur Te Dua ღ