Autori Tema: Mix me Fotografi humoristike 4  (Lexuar 36462 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Me: Dhjetor 28, 2007, 05:29:48 MD »
Berberande ne Shqiperi
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:58:48 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:31:02 MD »
Xhorxhi  ;D
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:59:06 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:31:50 MD »
Breshka...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:59:31 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:32:46 MD »
Pula...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 04:59:48 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:33:42 MD »
Nuk e mbajti dot...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:00:08 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:34:55 MD »
Ja pse bejne si te terbuar demat
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:01:08 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:36:51 MD »
Futboll
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:01:24 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #7 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:38:15 MD »
Natyra...
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:01:40 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #8 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:39:19 MD »
Mjet transporti ne Shqiperi
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:01:57 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #9 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:40:10 MD »
Mjet transporti ne Indi.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:02:17 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #10 Me: Dhjetor 28, 2007, 05:42:30 MD »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #11 Me: Dhjetor 28, 2007, 11:24:19 MD »
 ;D
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 24, 2008, 05:02:37 PD nga LuXor »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #12 Me: Janar 16, 2008, 09:17:39 MD »
Te shkelqyeshme keto fotot. Komplimente  :)
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #13 Me: Janar 16, 2008, 09:31:57 MD »
Bravo grupi nastradini.

Jashtë Linjë Laura

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #14 Me: Janar 17, 2008, 08:50:43 PD »
Hi vertet te bukra na knaqet  :-*