Autori Tema: Mix me Fotografi humoristike 4  (Lexuar 35531 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 30, 2010, 08:40:40 MD »
Tani per me amelsu temen futne naj foto  [mrgreen]


Per ta amelsu temen ,bleva nje top bore dhe shenjestren e kam nga Vagabondja ,sa te nxjerri koken  [tongue3] [mrgreen]kuku per ty se paskan me tu shkri tan topat e bores  [rlmao]
i paske ble edhe shtrenjt lol  [tongue3]


 [cheesy1] [cheesy1]
Nje bleva une dhe po e ruaj per ty... ty te pelqen bora  ;D
,apo nuk e kam futur ne ngrirje eshte bere si gur e ta ben koken me gunga  [tongue3] [mrgreen]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #46 Me: Dhjetor 01, 2010, 01:24:07 MD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #47 Me: Dhjetor 01, 2010, 01:51:03 MD »

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #48 Me: Dhjetor 14, 2010, 06:06:32 MD »

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #49 Me: Dhjetor 16, 2010, 12:17:36 PD »
   [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #50 Me: Dhjetor 23, 2010, 11:48:41 PD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #51 Me: Dhjetor 24, 2010, 12:57:39 MD »
I eshte bo cuni Leng  :D

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #52 Me: Janar 23, 2011, 08:13:48 MD »
 :D
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë LEONBINGO

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 77
 • Popullariteti: 5
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #53 Me: Shkurt 15, 2011, 06:25:14 MD »
 [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Te shkelqyeshme keto fotot. Komplimente  :)
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...

Jashtë Linjë illusion

 • Te kuptosh dike nuk eshte e lehte, ja pse disa preferojne te gjykojne, te drejtojne gishtin ne vend qe te zgjasin doren...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 151
 • Popullariteti: 4
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #54 Me: Mars 27, 2011, 06:07:14 MD »
/photo.php?fbid=111469732204316&set=a.110588372292452.13291.110586278959328&theater

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #55 Me: Maj 12, 2011, 10:58:48 MD »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #56 Me: Maj 12, 2011, 11:07:35 MD »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #57 Me: Maj 12, 2011, 11:10:53 MD »
 [teethsmile] [teethsmile] i paska  ngelur lart
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #58 Me: Maj 12, 2011, 11:15:08 MD »
« Redaktimi i Fundit: Maj 12, 2011, 11:18:09 MD nga KORABI AL »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë peshkatari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 2
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #59 Me: Maj 16, 2011, 10:16:26 MD »
pozicion shume qesharak <kerce mbi tavoline>