Autori Tema: Mix me Fotografi humoristike 4  (Lexuar 37511 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 28, 2010, 03:47:22 PD »
Me te ba me ja hanger ne dham faqet qenushit naqe  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 28, 2010, 03:52:42 PD »
Naten naqeni  [teethsmile]

Ky eshte n00b kur fiton Milan.
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 28, 2010, 03:54:46 PD »
Meqe e mori uria Vagen...  ;)
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 29, 2010, 05:59:08 MD »
[wink1]Kjo vetem humoristike nuk eshte :P

Kjo fotografi te fut shume ne mendime...


Ne fakt edhe mua nuk mu duk foto humoristike por mendova se shte nje shaka qe Jeta na ben (shaka e Jetes)    na vjen mire apo sna vjen mire  [wink1]

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 29, 2010, 06:04:29 MD »
Tani per me amelsu temen futne naj foto  [mrgreen]


Per ta amelsu temen ,bleva nje top bore dhe shenjestren e kam nga Vagabondja ,sa te nxjerri koken  [tongue3] [mrgreen]


Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 29, 2010, 09:58:37 MD »

[laugh1]Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 29, 2010, 10:17:26 MD »Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 29, 2010, 10:19:08 MD »

 [laugh1]Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 29, 2010, 10:22:00 MD »Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 29, 2010, 11:31:41 MD »
Relaiteti i forumeve [laugh1]
Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 29, 2010, 11:32:28 MD »

 [laugh1]Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 29, 2010, 11:33:47 MD »

 [cheesy1]Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 29, 2010, 11:43:20 MD »

 [cheesy1]Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #43 Me: Nëntor 29, 2010, 11:50:20 MD »


 [laugh1]Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 30, 2010, 12:31:29 PD »
Tani per me amelsu temen futne naj foto  [mrgreen]


Per ta amelsu temen ,bleva nje top bore dhe shenjestren e kam nga Vagabondja ,sa te nxjerri koken  [tongue3] [mrgreen]kuku per ty se paskan me tu shkri tan topat e bores  [rlmao]
i paske ble edhe shtrenjt lol  [tongue3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!