Autori Tema: Mix me Fotografi humoristike 4  (Lexuar 35530 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Shadow

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #15 Me: Janar 19, 2008, 01:54:43 MD »
Lezecem vertet :)

Jashtë Linjë amor

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 134
 • Popullariteti: 93
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #16 Me: Shtator 03, 2008, 11:12:19 MD »
dhe natyra çiftezohet...lol
«La vita è ciò che ti accade quando sei tutto intento a fare altri piani.»

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 26, 2008, 02:40:11 MD »
ky eshte dhenderr  :D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 26, 2008, 02:50:21 MD »
ja dhe nje tjeter mjet transporti  ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #19 Me: Nëntor 26, 2008, 02:51:45 MD »
kshu eshte kur ke parakolpin e fryre  ;D


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 26, 2008, 03:03:01 MD »
 :D

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 27, 2010, 07:11:42 MD »
 [wink1]


Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #22 Me: Nëntor 28, 2010, 02:27:58 PD »
[wink1]Kjo vetem humoristike nuk eshte :P

Kjo fotografi te fut shume ne mendime...

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #23 Me: Nëntor 28, 2010, 02:43:37 PD »
naqe ti thuj shyqyr qe se ka pa ca ka siper se i kishte ra infrakt rrezik  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #24 Me: Nëntor 28, 2010, 03:02:28 PD »
naqe ti thuj shyqyr qe se ka pa ca ka siper se i kishte ra infrakt rrezik  [mrgreen]

pikerisht pra :D "Qejfi mund tja kete te shkretit te rrije drejt.. por nuk ka mundesi (dhe do jete edhe i merzitur per kete gje) por po te kishte mundesi do ishte i kenaqur se do rrinte drejt, por do merzitej nga ajo qe do shikonte!" :P

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 28, 2010, 03:18:28 PD »
Po te kishte mundesi te ecte drejt te siguroj qe do gezohej dhe as do i binte mendja fare per varrezat  ;)
Nqs muri qe i ulet duke ecur keshtu kerrusur dhe mund te mendonte: "O Zot, po mua pse me harrove?"
Po deshe hajt te vemi ta pyesim  ;D
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 28, 2010, 03:23:32 PD »
Lol mori rruge serioziteti tema  [tongue3] [mrgreen]
nuk ishte ky qellimi jem,por normalisht te gjith ato qe arrijne ne nje fare moshe thojne ''ah sikur te jetoj dhe pak vjet''  :)
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 28, 2010, 03:32:29 PD »
Lol mori rruge serioziteti tema  [tongue3] [mrgreen]
nuk ishte ky qellimi jem,por normalisht te gjith ato qe arrijne ne nje fare moshe thojne ''ah sikur te jetoj dhe pak vjet''  :)

hahahahaha po cfare serioziteti maj naqe.  [laugh1]
Une them hajde shkojme e pyesim ti thua jemi serioze.

p.s. varet ne cfare gjendje shendetsore je ne ate moshe...edhe mund te kesh te drejte...Jeta eshte shume e embel, por vuajtjet nuk durohen as kur je i ri.

p.p.s. Qyqja u bera VIPE...me iku nderi...
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 28, 2010, 03:40:57 PD nga sorkadhe »
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #28 Me: Nëntor 28, 2010, 03:40:03 PD »
Tani per me amelsu temen futne naj foto  [mrgreen]
Se bej shaka ''jeta eshte shume e shkurte per te jetu te gjitha momentet e bukra te saj''

naten te dyve se ora 4 ketu te une e mbeta si vampire  [hello55]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Mix me Fotografi humoristike 4
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 28, 2010, 03:43:26 PD »
Tani per me amelsu temen futne naj foto  [mrgreen]
Se bej shaka ''jeta eshte shume e shkurte per te jetu te gjitha momentet e bukra te saj''

naten te dyve se ora 4 ketu te une e mbeta si vampire  [hello55]

Si te duket kjo? :PNaten dhe nga une...