Autori Tema: Mix me fotografi humoristike 3  (Lexuar 99642 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #60 Me: Nëntor 26, 2008, 02:13:37 PD »


KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #61 Me: Nëntor 26, 2008, 02:14:39 PD »
coooooooooooooooooool  Cryssss ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #62 Me: Nëntor 26, 2008, 02:17:07 PD »
coooooooooooooooooool  Cryssss ;D

flm  :-*

shiko sa funny kjo

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #63 Me: Nëntor 26, 2008, 02:22:05 PD »
hahahaha ca s#na pjell mendja kur vjen puna per  silueten ;D


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #64 Me: Nëntor 26, 2008, 02:53:18 MD »
ja e ardhmja e bleri ne shqiperi hahaha

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #65 Me: Nëntor 26, 2008, 02:57:07 MD »
 :D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #66 Me: Nëntor 26, 2008, 11:13:59 MD »
ja e ardhmja e bleri ne shqiperi hahahaHahaha girly. e bukur.
Bleriiii me bej disa papuce leshi ri vashe
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #67 Me: Nëntor 26, 2008, 11:33:07 MD »


KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #68 Me: Nëntor 27, 2008, 01:39:22 PD »
ja si mesojn ne shkolle  gocat e sotshme ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #69 Me: Nëntor 27, 2008, 02:30:03 PD »
ashtu emsonim dhe atehere ne bleri, skishim cd, po gjera te tjera [teethsmile]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #70 Me: Nëntor 27, 2008, 02:40:16 PD »
ne cante, hmm se mos kishim cante ne, mbanin pasqyre e make up, librat nuk figuronin
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #71 Me: Nëntor 27, 2008, 02:43:02 PD »


hahha sa kam qesh me kte foto crys ;D

laps sysh, parfume 2 llojshe, geta se si dihej situates ;D, dhe buzkuq me dyzin hahaha ne fakultet me serioze pak fare ;D
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2008, 02:50:00 PD nga Sweet_Blerinda »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #72 Me: Dhjetor 02, 2008, 12:50:10 PD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #73 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:05:24 PD »


 ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #74 Me: Dhjetor 02, 2008, 01:37:39 PD »
KNOW YOUR RIGHTS!