Autori Tema: Mix me fotografi humoristike 3  (Lexuar 99647 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 26, 2008, 01:33:28 PD »
ja dhe bleri paska harru me vesh breket  ;D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #46 Me: Nëntor 26, 2008, 01:35:49 PD »
crystal te kam thene mos ha shume,smer vesh,ja rezultati  ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #47 Me: Nëntor 26, 2008, 01:37:19 PD »
une s#jam bionde jam brune ;D i qenkan gris breket ksaj biondes hahahahaa me duket se e njof :P

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #48 Me: Nëntor 26, 2008, 01:40:42 PD »
ja prap crys duke konkuruar x miss  ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #49 Me: Nëntor 26, 2008, 01:41:04 PD »
he me bleri, akoma si ke heq keto veshjet dhe ti, sa e respekton vjerrin me vjerren

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #50 Me: Nëntor 26, 2008, 01:42:30 PD »
se ke kuptuar qe i mbrohem syrit keq una hahahaa ptu ptuuu 100 her  per Blerin ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #51 Me: Nëntor 26, 2008, 01:44:03 PD »
hahaha girlyyy , dil qe aty [teethsmile]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #52 Me: Nëntor 26, 2008, 01:46:00 PD »
ja dhe bleri brune tu ik ne shkolle hahha

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #53 Me: Nëntor 26, 2008, 01:48:27 PD »
ahahahahaa fiks si une qenka , une harroj ne mgjes me ngrit pantallonat mi dreq :P si ma ke gjetur  ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #54 Me: Nëntor 26, 2008, 01:51:55 PD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #55 Me: Nëntor 26, 2008, 01:54:43 PD »
hahahahah crys,i dashuri yt ky me siguri..sh king  ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #56 Me: Nëntor 26, 2008, 01:57:12 PD »
hahaha crys kjo ishte ajo foto qe s'me dilte mua? nese po, lere se eshte e bukur ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #57 Me: Nëntor 26, 2008, 02:01:53 PD »
lere lere aman te lutem se u dh**va duke qesh ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #58 Me: Nëntor 26, 2008, 02:05:44 PD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #59 Me: Nëntor 26, 2008, 02:08:29 PD »
hahaha sa kam qesh me kete
modelja, me kercimtarin

KNOW YOUR RIGHTS!