Autori Tema: Mix me fotografi humoristike 3  (Lexuar 96669 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #300 Me: Korrik 20, 2013, 05:22:12 MD »
Bardhoshi :P

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #301 Me: Korrik 22, 2013, 10:51:28 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #302 Me: Korrik 25, 2013, 11:39:19 MD »

hhahah ku kjo?
Se me pelqeu ai fundi i verdhe prandaj :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #303 Me: Shtator 02, 2013, 11:05:32 MD »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #304 Me: Tetor 03, 2013, 10:20:12 MD »

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #305 Me: Tetor 06, 2013, 06:29:06 MD »
Wow paska qen jerm krejt ky  me motor ..  [cheesy1]I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #306 Me: Janar 16, 2014, 11:23:24 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #307 Me: Janar 30, 2014, 12:38:53 PD »
Laje o Gzim  [laugh1] [rlmao] [rlmao]