Autori Tema: Mix me fotografi humoristike 3  (Lexuar 97934 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë fatjon111

 • hello
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1091
 • Popullariteti: 0
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #30 Me: Qershor 01, 2008, 09:08:14 MD »
ui
f.d

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #31 Me: Tetor 04, 2008, 03:29:06 MD »
Ketri..
mos luani me ndjenja fetare ..........!kerkoj te hiqet sebashku me foton poshte saj
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 19, 2008, 10:34:18 PD »

http://www.graphicsarcade.com/comments/funny/funny_comment_graphic_13.gif
iiiiiiiiii crys ;D sa e dhimbshme, prandaj dhe si haj vezet une se hyj ne gjynaf  kot me jimmyn :P

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 19, 2008, 01:24:33 MD »

http://www.graphicsarcade.com/comments/funny/funny_comment_graphic_13.gif
iiiiiiiiii crys ;D sa e dhimbshme, prandaj dhe si haj vezet une se hyj ne gjynaf  kot me jimmyn :P

 ;D its cruel ,por funny

Hi nga une :-*

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 19, 2008, 01:26:31 MD »
Po m'kujtohen kohet kur dilnim o Bleri, skemi dal me kohet e fundit :)

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 19, 2008, 01:28:14 MD »
hahahahahahahahahaaha Cristal cila je ti ne foto?  ;D :D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 19, 2008, 01:43:23 MD »
elegantia, dihet :P
 ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 24, 2008, 08:40:31 MD »

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 24, 2008, 09:14:44 MD »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 26, 2008, 01:14:52 PD »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 26, 2008, 01:20:12 PD »
hahahahahahahaha Cryss sa te lezetshme dhe kinge paskemi qen plakushe ne te dyja :P keksy mama hahaha
 kto fotot e reja jan super cool    ;D :-*

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 26, 2008, 01:25:23 PD »
 :-* bleri
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 26, 2008, 01:25:57 PD »
 [teethsmile]

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #43 Me: Nëntor 26, 2008, 01:27:08 PD »


KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 26, 2008, 01:32:22 PD »KNOW YOUR RIGHTS!