Autori Tema: Mix me fotografi humoristike 3  (Lexuar 97933 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #15 Me: Nëntor 30, 2007, 09:00:55 MD »
disa nga foto ishin shum te mir bravo

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 06, 2007, 09:44:57 MD »
hahaha shum te mira bravo :D
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë [ALTINI_IT]

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 90
 • Popullariteti: 0
 • ore ore lulebore.lum si un qe nuk kam dashnore...
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #17 Me: Dhjetor 17, 2007, 10:21:41 PD »
komplimenti tjetrit
brravo
je i papare

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #18 Me: Maj 14, 2008, 02:46:46 PD »hahahahaah i hengsha byckat sa i mire qe qenka, hahaha plae floket sa shiny dhe silky qe i ka,
he keni inat ju vajzat, shih c'trup dhe c'floke qe ka  :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #19 Me: Maj 14, 2008, 09:48:38 MD »
Ky pederatsi siper nuk ben per te qesh por per te vjell.

Nuk kuptoj pse e keni vendo ktu.

Jashtë Linjë TAULANTUUS

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #20 Me: Maj 24, 2008, 03:31:54 MD »
E BUKURE KJO FOTUA

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #21 Me: Qershor 01, 2008, 04:01:05 MD »
appena_sposati

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #22 Me: Qershor 01, 2008, 04:03:12 MD »
appena_sposati

hahahahahahahahaa shume e bukur edlira  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #23 Me: Qershor 01, 2008, 04:10:32 MD »

SALCICE  :P :P :P ;D


UPSSSSSSSS

PO E KTHEVE KOKEN JE I VDEKUR.....OK ???
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #24 Me: Qershor 01, 2008, 04:13:24 MD »
strane_cose_in_campo

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #25 Me: Qershor 01, 2008, 04:15:52 MD »
wrestling_scoreggia

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #26 Me: Qershor 01, 2008, 04:19:35 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #27 Me: Qershor 01, 2008, 04:24:04 MD »

HHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #28 Me: Qershor 01, 2008, 04:31:17 MD »
yyyyyyyyyyyyyyyiiiiii gjysheee hiqe ate mi hiqe co ajo femer ashtu per nder. me ra te fiket kur e pash :P
ksajt i thojn me duket  kur femra  se rru fare hahahaha

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #29 Me: Qershor 01, 2008, 04:36:03 MD »
yyyyyyyyyyyyyyyiiiiii gjysheee hiqe ate mi hiqe co ajo femer ashtu per nder. me ra te fiket kur e pash :P
ksajt i thojn me duket  kur femra  se rru fare hahahaha
jo moj bije le te rri
le po ta shofin hhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!