Autori Tema: Mix me fotografi humoristike 3  (Lexuar 99637 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #120 Me: Shkurt 05, 2009, 05:15:45 MD »


nric dynjoja

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #121 Me: Shkurt 05, 2009, 05:27:10 MD »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #122 Me: Shkurt 05, 2009, 05:51:33 MD »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #123 Me: Shkurt 05, 2009, 07:16:13 MD »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #124 Me: Shkurt 05, 2009, 07:30:20 MD »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #125 Me: Shkurt 05, 2009, 07:44:13 MD »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #126 Me: Shkurt 09, 2009, 02:22:24 PD »
Familja per gruan  e ketij eshte sh e rendesishme, e ai po i jep mundesi te kaloje kohe me vjerren

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #127 Me: Shkurt 09, 2009, 02:32:22 PD »
Im ate u vra nga Ninjas...Me duhen leke per mesime karateje
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 09, 2009, 02:34:46 PD nga CrYsTaL »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #128 Me: Shkurt 11, 2009, 02:29:53 MD »
Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #129 Me: Shkurt 11, 2009, 02:49:41 MD »


Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #130 Me: Shkurt 11, 2009, 02:57:16 MD »


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #131 Me: Shkurt 11, 2009, 03:05:25 MD »
Papa Gjerman...


Nncncnncncnc pa shiko pa shiko qfar po me shohin sytttttt.uhuhuuhuhuhuhu[/i][/color][/b]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #132 Me: Shkurt 11, 2009, 03:19:29 MD »


Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #133 Me: Shkurt 11, 2009, 03:26:30 MD »

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Mix me fotografi humoristike 3
« Pergjigju #134 Me: Shkurt 11, 2009, 03:45:16 MD »