Autori Tema: Mix me foto humoristike 5  (Lexuar 60745 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Me: Prill 15, 2008, 01:11:12 MD »
 Mjetet modern te transportit.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #1 Me: Prill 15, 2008, 01:14:42 MD »
Kompania ajrore Shqiptare Albeagle

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #2 Me: Prill 15, 2008, 01:15:39 MD »
Kujdes kur i hipni motorit ju femra  :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #3 Me: Prill 15, 2008, 01:20:44 MD »
Kur femijet cuditen per here te pare  :P

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #4 Me: Prill 15, 2008, 01:22:34 MD »
haha sa e bukur ajo e 1 dhe 3
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #5 Me: Prill 15, 2008, 01:23:23 MD »
Edhe 4 shume spontane  :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #6 Me: Prill 15, 2008, 01:29:56 MD »
Nje mengjes pas vizites se edi Rames per pushime verore, banoret e Caprit ngrihen nga gjumi dhe ja cfar shohin  ;D

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #7 Me: Prill 15, 2008, 01:31:01 MD »
Basketbolli  :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #8 Me: Prill 15, 2008, 01:31:49 MD »
Si kan ndryshuar kohet dhe kostumet  :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #9 Me: Prill 15, 2008, 01:34:14 MD »
Nje menyre per ti shprehur dashurine tuaj personit qe doni.

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #10 Me: Prill 15, 2008, 01:35:30 MD »
Efektet anesore te Mc Donaldit  :D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #11 Me: Prill 15, 2008, 01:36:18 MD »
 ;D,une 1 here ne jave shkoj
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #12 Me: Prill 15, 2008, 01:37:37 MD »
;D,une 1 here ne jave shkoj
Mire e beke :D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #13 Me: Prill 15, 2008, 01:38:24 MD »
 :Pdhe  me shpesh te vete,nuk ve peshe,se di ku shkojne ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #14 Me: Prill 15, 2008, 01:39:59 MD »
:Pdhe  me shpesh te vete,nuk ve peshe,se di ku shkojne ;D
??? doje te thoshe di ti djegesh? :-\