Autori Tema: Mix me foto humoristike 5  (Lexuar 60701 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #45 Me: Maj 12, 2009, 01:14:38 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #46 Me: Maj 12, 2009, 01:15:57 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Hera e pare
« Pergjigju #47 Me: Maj 12, 2009, 01:24:44 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #48 Me: Maj 12, 2009, 01:54:30 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #49 Me: Maj 12, 2009, 01:55:27 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #50 Me: Maj 12, 2009, 02:45:59 MD »
Preferenca...

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahhahahahahahahahhaahhahahah bir nene ca e dhime. ;D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #51 Me: Maj 14, 2009, 03:48:31 PD »
..


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #52 Me: Maj 14, 2009, 10:53:14 MD »
Ec ATY
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #53 Me: Maj 14, 2009, 11:04:29 MD »
Sa i Bukur..........
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #54 Me: Maj 14, 2009, 11:05:45 MD »
Hahahaha...........................
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #55 Me: Maj 16, 2009, 06:18:28 MD »
 [laugh1] [laugh1]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #56 Me: Maj 16, 2009, 06:21:29 MD »
.......
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë JOEL

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: -1
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #57 Me: Maj 25, 2009, 10:57:02 PD »

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #58 Me: Maj 25, 2009, 11:04:07 PD »
Ec ATY
hahahahhahahahhahhahahahahha  ua sa kam qesh looooooooool
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #59 Me: Maj 27, 2009, 05:31:39 MD »