Autori Tema: Mix me foto humoristike 5  (Lexuar 61257 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #30 Me: Shtator 10, 2008, 09:45:19 PD »
Nje mengjes pas vizites se edi Rames per pushime verore, banoret e Caprit ngrihen nga gjumi dhe ja cfar shohin  ;D

hahahha...ja dhe ngjyrat e preferuara te Rames...
çudi te jete Capri,jo per gje por nuk ekzistojne shpite me çati ne Capri...ngjan me nje lagje te Genovas..:D
mire e ka rama ska me bukur se nje jete me ngjyra dhe jo vetem  bardh e zi, mua me pelqeu shume si foto,

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #31 Me: Shtator 10, 2008, 03:29:51 MD »
Kesaj po qe i thone marrese...ups martese...
Hahaha...mungon vec naploni...dhe...
O Mari Maria tuckat si qershia...

:D :D :D


 

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #32 Me: Dhjetor 03, 2008, 12:32:48 PD »
  [happydance]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #33 Me: Dhjetor 03, 2008, 12:36:30 PD »
ja dhe meshkujt ne makine  [mrgreen] duan te hipin lart e me lart haha

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #34 Me: Dhjetor 03, 2008, 12:45:11 PD »
no comment

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 03, 2008, 01:09:04 PD »
ja dhe cifti i lumtur  ;D
 

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #36 Me: Dhjetor 06, 2008, 03:04:29 MD »
dua te me shpjegosh....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #37 Me: Dhjetor 06, 2008, 03:08:44 MD »
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Futbollisti dhe Velina
« Pergjigju #38 Me: Dhjetor 19, 2008, 06:51:29 MD »
Seks ekstrem  ;tongue;
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #39 Me: Dhjetor 26, 2008, 12:30:33 PD »
ja dhe meshkujt ne makine  [mrgreen] duan te hipin lart e me lart haha

sa te kqinj qe jemi dhe ne cunat  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #40 Me: Dhjetor 30, 2008, 04:11:06 MD »
ja dhe nena ka dale me gjujt.. [teethsmile]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #41 Me: Dhjetor 30, 2008, 09:31:40 MD »
  ;rolf;

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #42 Me: Maj 12, 2009, 01:04:00 MD »
Preferenca...
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #43 Me: Maj 12, 2009, 01:09:32 MD »
Shqiperia NENAT O - Mire se vjen president Obama... i love you

(p.s Per te qare...)

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #44 Me: Maj 12, 2009, 01:12:26 MD »
Nese mendon se s"ka me keq se kjo situate..Gabohesh...
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.