Autori Tema: Mix me foto humoristike 5  (Lexuar 60683 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #15 Me: Prill 15, 2008, 07:48:53 MD »
Efektet anesore te Mc Donaldit  :D

hahahaa e paska fiks ashtu si i duhet  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #16 Me: Prill 23, 2008, 03:53:38 MD »
Te bukura.
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë ila

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #17 Me: Gusht 13, 2008, 02:19:30 MD »
Hahahahaha ajo foto e 3 te bene lemsh komunikacionin mund tju jap energji cunave qe vozisin

Jashtë Linjë vlora5

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 129
 • Popullariteti: 1
 • mona chi legge!!!!!!
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #18 Me: Gusht 21, 2008, 07:41:32 MD »
foto te forta e para e treta dhe e fundit
sono nato piangendo mentre gli altri ridevano, morirò ridendo mentre gli altri piangono..... (J. Morrison)

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #19 Me: Shtator 03, 2008, 08:55:42 MD »
Interneti
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #20 Me: Shtator 03, 2008, 08:56:47 MD »
French kisssssssssssssss


I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #21 Me: Shtator 03, 2008, 08:58:08 MD »
Ncncnnc ishalla te gjej pune sot

I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #22 Me: Shtator 03, 2008, 08:59:58 MD »
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #23 Me: Shtator 03, 2008, 09:02:03 MD »
Ja nje gjyshe moderne


 
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #24 Me: Shtator 03, 2008, 09:03:18 MD »
 :D :D :D

I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #25 Me: Shtator 03, 2008, 09:04:22 MD »
 :D  waaa ca ere


I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #26 Me: Shtator 03, 2008, 09:05:47 MD »
 animal instict


I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë flori the killer

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 733
 • Popullariteti: 1
 • xXx
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #27 Me: Shtator 03, 2008, 09:06:26 MD »
KISS......  KISS ..........

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #28 Me: Shtator 03, 2008, 09:08:29 MD »
:P
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë amor

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 134
 • Popullariteti: 93
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #29 Me: Shtator 03, 2008, 11:07:56 MD »
Nje mengjes pas vizites se edi Rames per pushime verore, banoret e Caprit ngrihen nga gjumi dhe ja cfar shohin  ;D

hahahha...ja dhe ngjyrat e preferuara te Rames...
çudi te jete Capri,jo per gje por nuk ekzistojne shpite me çati ne Capri...ngjan me nje lagje te Genovas..:D
«La vita è ciò che ti accade quando sei tutto intento a fare altri piani.»