Autori Tema: Mix me foto humoristike 5  (Lexuar 59911 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #120 Me: Tetor 24, 2011, 12:23:07 PD »
Edhe kshu muhabeti  [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #121 Me: Tetor 24, 2011, 12:25:24 PD »
O Mami mos bo kot si goc e re  ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #122 Me: Janar 24, 2012, 06:17:19 MD »
 [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #123 Me: Shkurt 01, 2012, 08:15:15 MD »
 [tongue3]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #124 Me: Shkurt 01, 2012, 08:16:07 MD »
hahahahaahhahahaa , nese do te njihja do te thoje e vodhe nga profili im :P :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #125 Me: Qershor 09, 2012, 04:51:10 MD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #126 Me: Qershor 09, 2012, 11:18:55 MD »
Kjo po qe esht gjigande, ZOT fale sepse nuk di cfar ben hahahahahahahahahaha  [rlmao]

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #127 Me: Mars 21, 2013, 04:53:06 MD »
Nqs nuk bie ne sy direkt humori kesaj foto ... atehere shikojeni me sy vetem pak te hapur
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #128 Me: Mars 21, 2013, 04:57:02 MD »
Ky shifet qe ka vite qe i ka prish raportet me berberin 
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Mix me foto humoristike 5
« Pergjigju #129 Me: Mars 29, 2013, 11:13:42 MD »