Autori Tema: Google Translate = Epic Find  (Lexuar 2976 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Google Translate = Epic Find
« Me: Prill 20, 2012, 11:18:32 MD »
 [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Google Translate = Epic Find
« Pergjigju #1 Me: Prill 21, 2012, 12:12:38 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Per varet nga man dhe nga women per me teper  >:D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Google Search - Sygjerimet
« Pergjigju #2 Me: Gusht 09, 2012, 01:03:57 MD »
Ndersa ketu keni nje shembull te sygjerimeve qe jep google kur je duke kerkuar fjalen "Shqiptar " + nje space perpara se te shtosh fjalen e dyte. Kuptohet shume qarte se cfar kerkojne Shqiptaret per bashkeatdhetaret e tyre dhe cfar kerkojne te huajt per ne  [laugh1].


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.