Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Foto humoristike => Tema është filluar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 19, 2010, 06:00:14 MD

Titulli: Mix foto zbavitese.=.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 19, 2010, 06:00:14 MD
http://www.youtube.com/watch?v=Zsnv4H2uc9Y
Titulli: Mix foto zbavitese.=.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 19, 2010, 06:01:56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=WeB3yHRhQSg&feature=related  [laugh1]
Titulli: Mix foto zbavitese.=.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 19, 2010, 06:06:49 MD
http://www.youtube.com/watch?v=Z9Ly2p1JnaY&feature=related
Titulli: Mix foto zbavitese.=.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 19, 2010, 06:29:51 MD
http://www.youtube.com/watch?v=8pW44vlVqeQ&feature=related
Titulli: Mix foto zbavitese.=.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Tetor 13, 2012, 03:23:39 PD
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/246602_538760726139516_274180325_n.jpg)
Titulli: Mix foto zbavitese.=.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Tetor 13, 2012, 03:31:19 PD
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/285144_458077667569035_455876213_n.jpg)


T'a mbeshtes mendimin  [grin1]