Autori Tema: Mirsevini ne boten e humorit me foto  (Lexuar 5596 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
Mirsevini ne boten e humorit me foto
« Me: Dhjetor 24, 2007, 09:22:07 MD »
cfar mund te kete atyyyyyyyyyyyyyyyyy
« Redaktimi i Fundit: Janar 05, 2008, 04:12:56 MD nga Nastradini »
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 24, 2007, 09:31:57 MD »
shih se cfar mendon truri njeriut
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 25, 2007, 01:02:05 PD »
Te bukura goxha  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #3 Me: Janar 05, 2008, 03:27:57 MD »
breshkat
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #4 Me: Janar 05, 2008, 03:29:51 MD »
cfare dashurie
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #5 Me: Janar 05, 2008, 03:31:00 MD »
sa i bukur
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #6 Me: Janar 05, 2008, 03:32:56 MD »
cfar mikrofoni?!?!?!?!?
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)

Jashtë Linjë melankoliku

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: 0
mirsevini ne bote e humorit me foto
« Pergjigju #7 Me: Janar 05, 2008, 03:35:07 MD »
pse me ngjan me pirro dhimen ky mua
NJERZIT ME MORAL PROSTITUTASH,FLASIN ME MORAL.... VIRGJRESHASH.(POETI_87)