Autori Tema: McDonalds Happy-Meal  (Lexuar 4109 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
McDonalds Happy-Meal
« Me: Prill 11, 2008, 01:24:49 MD »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
McDonalds Happy-Meal
« Pergjigju #1 Me: Prill 11, 2008, 03:32:16 MD »
hahahahahaah
mua sme ka rastis asnjehere,apo nuk shkoj per jave ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
McDonalds Happy-Meal
« Pergjigju #2 Me: Prill 11, 2008, 05:02:05 MD »
Sa gati jan amerikanet me fitu lek pa mund pernjer e ka hedh ne gjygj tjetra :P
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
McDonalds Happy-Meal
« Pergjigju #3 Me: Prill 11, 2008, 05:16:36 MD »
hahahaha
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
McDonalds Happy-Meal
« Pergjigju #4 Me: Prill 12, 2008, 03:18:21 MD »
hahahhhaahaa
Megjithate ja ka pak qejfi ta haj ksaj zezakes  :D keshtu duket nga fotografia te pakten.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
McDonalds Happy-Meal
« Pergjigju #5 Me: Prill 13, 2008, 06:18:09 MD »
me shume do haje demshperblimin ajo
aghghghhhh qe sme ra mua ai shans
KNOW YOUR RIGHTS!