Autori Tema: Mbijetesa :)  (Lexuar 3096 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Mbijetesa :)
« Me: Korrik 10, 2008, 06:07:14 MD »

Jashtë Linjë Nastradini

 • Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Mbijetesa :)
« Pergjigju #1 Me: Korrik 10, 2008, 11:33:42 MD »
Nice photo  ;)